SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Nikt nie musi odchodzić, bo nikt nie musi przychodzić. Po pojawieniu się Shurrle i powrocie z wypożyczenia Lukaku napad jest kompletny. Rewalizację o dużą ilość minut będą prowadzili razem z Ba - czterech starczy, szczególnie że Moses też może grać na szpicy. Co do Torresa - po dobrym sezonie nie chcę by nigdzie się ruszać.

Szczególnie że Cavani chyba bardziej przyda się w Realu (Igła na wylocie), Falcao wybrał niskie podatki a Gomez leci do Fiołek - z czego cieszy się niejaki Witold Casetti - więc nie widzę kogo możnaby jeszcze do tego układu ściągnać. Ale podkreślam, nie uważam że trzeba kogoś kupować.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-06-28 15:11:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uważasz że obecna gra torresa przypadnie Murinho do gustu ?
masz rację, skład na obecną chwilę jest dobry ale i tak myślę że kupią Cavaniego a sprzedadzą torresa bo jak by nie patrzeć do strzelania regularnie goli mu daleko a to przecież napastnik a nie pomocnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Myślę że przypadnie - przynajmniej mam taką nadzieję.
Też uważam, że profil Torresa jako piłkarza zmienił się z typowego napastnika na gracza, który może z przodu grać również na środku i prawym skrzydle, zostając czasami głębiej w polu. Ja już przestałem rozliczać go z bramek (tak mocno) bo sporo robi również na granicy linii pomocy i napadu, kreuje, robi dym - to też jest ważne. Poza tym ten sezon pokazał, że pomimo tego, że Torres trafił "zaledwie" 22 bramki to i tak jako zespół Chelsea problemów ze skutecznością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Up: Z tą nieskutecznością CFC to bzdura. W minionym sezonie The Blues ustanowili nowy rekord bijąc poprzedni o 5 bramek, dokładnie 147 (bramki ze wszystkich rozgrywek).

Ja bym chciał atak Lukaku/Bony Wilfried ale to tylko marzenia.

Jeżeli Jose ma rzeczywiście w planach Lukaku i Cavani przyjdzie to ktoś z dwójki Torres-Demba odejdzie.

Ciekawi mnie jaką formacją zagra JM.

Jeffrey Bruma prawdopodobnie przeniesie się do PSV ale z opcją odkupu dla CFC. Może tam odpali bo był dobrze się zapowiadającym grajkiem ale w HSV coś mu nie poszło.



Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2013-06-27 15:58:39

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Sprostowanie: też chciałem napisać, że Chelsea tych problemów ze skutecznością nie miała, ale zjadło mi dwa słowa "nie miała właśnie". Bramek było przecież bardzo dużo w samej lidze, w grupie LM mieli najwięcej bramek ze wszystkich uczestników (16) - Torres nie musi wykręcać 45 goli na sezon, bo inni nadrabiają normę - choćby obrońcy :)

P.S. Bony w Swansea :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
O to fajnie go będzie widzieć przynajmniej w PL jeżeli transfer dojdzie do skutku.

Marin wypożyczony do Sevilli. I bardzo dobrze, zrobi miejsce dla Piazona na przykład.

Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2013-06-28 18:28:19

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Oficjalnie: CFC uzgodniła warunki transferu Marco van Ginkel'a z Vitesse.

W ubiegłym sezonie zaliczył 41 występów, 12 bramek i 12 asyst. Nieźle jak na środkowego pomocnika. I współpraca z Vitesse przynosi wymierne korzyści.

Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2013-07-04 20:00:11

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Oficjalnie: Mark Schwarzer piłkarzem Chelsea FC.



Dla mnie bardzo dobry ruch zarządu, podpisał 1-letni kontrakt z racji tego, że ma już 40 lat. Zastępca w razie niedyspozycji Cecha idealny.

Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2013-07-10 16:15:01

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Dokładnie, widać że Mou jest zadowolony z zeszłorocznej decyzji o ściagnięciu Lopeza. Ten też mu nieźle uratował zeszły sezon - choćby w LM z ManU. Teraz chce zrobić to samo, mądrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Doświadczenie bezcenne na tej pozycji

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transfery vol.2

Następny temat

Nadaję Się ?

WHEY premium