SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Ramires to samo, główka z 3 metrów. Mecz był do wygrania, Falcao kiepsko no ale z nim trzeba poczekać

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Początek sezonu wybitnie chvjowy, no i jeszcze "szczęście do arbitrów" - najpierw w Kijowie brak ewidentnego karnego dla The Blues, a dzisiaj taka szopka, że chyba musiały iść grube miliony u angielskich buków, że sędzia takie drukowanie zrobił...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Sędzia sędzią ale co matić zrobił? Hazard tylko pod koniec coś pokazał, wyłożenie do Ramiresa ale pierwsza połowa to dno.

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mam teorię od meczu o Superpuchar, że mecze towarzyskie grane przed sezonem na różnych kontynentach odbijają się właśnie czkawką graczom The Blues...albo jak to napisał mój Ziomek - Falcao w składzie, to chodzący pech, najpierw w MU chvjnia, teraz w Chelsea chvjnia

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Chyba cos w tym jest ,ze 3 sezony Żoże = lipka

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Z tym lipka to nie przesadzałbym, ale fakt nie zdobycia LM z pewnością przesłania dokonania.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Mieć taki zespół, tyle hajsu i nic. Szkoda tego klubu.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Niestety Mou jest chyba na wylocie. Zmęczenie materiału? Pech?
Dla mnie on jest wyjątkowym trenerem, ale Roman chyba niedługo podziękuje mu za usługi. Oddala się LM w przyszłym roku, oddala się jakikolwiek sukces w tym roku. Chelsea to taki odpowiednik Leszka z Ekstraklasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Nie rozumiem niektórych wyborów Mou, chociażby prawej obrony, gdzie cały czas grał Ivan bez formy, złapał kontuzję to Baba zagrał 1 mecz, teraz Zouma nagle jest prawym obrońcą. Na ostatnim meczu było widać, że nie ma wsparcia na prawej stronie w ataku. Gdzieś widziałem wywiad, gdzie JM tłumaczy to tym, że potrzebuje mieć wysokich graczy na stałe fragmenty. Matić to samo bez formy, a dalej gra.

A co do Zouma, na ŚO gra dobrze ale to nie jest boczny obrońca jak dla mnie, zwłaszcza gdy chcemy wygrać mecz...

Jednak cały czas wierzę w Mou, że w końcu się odwróci wszystko


Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2015-10-26 20:50:55

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wg mnie musi upłynąć trochę czasu, zawodnicy powinni złapać oddech, ale nie ma na to czasu...

Bez przesady z tym Lechem The Blues nie są czerwoną latarnią ligi...jeszcze

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transfery vol.2

Następny temat

Nadaję Się ?

WHEY premium