SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
Sakho to imo 1 z najlepszych opcji,On chce odejść by pojechać na MŚ obojętnie czy będzie tym klubem Barca,Milan czy Monaco.Szejki za bardzo się to nie uśmiecha,bo dostaną po prostu mało kasy za niego (za rok koniec kontraktu),bardziej by wol;eli wypożyczenie na rok go,przy czym on by musiał przedłużyć umowe (a później pchnęli by go znacznie drożnej).Do tego trzeba dodać to że ostatnio stosunki na linii Barcelona-Paryż są mocno średnie (sprawy z Silva a teraz z Alvesem).Imo jak by coś miało być grubszego na rzeczy to raczej już być coś było grane a na razie cisza,poza tym Zubi to lekko mówiąc niezbyt kompetentna osoba

Nic dziwnego nie było,w skrócie było głosowanie,czy przedłożyć mu umowe czy nie wszyscy lekarze jasno powiedzieli że nie,ponieważ istnieje dość duże ryzyko nawrotu choroby.A to co wyrabiają w Monaco ich sprawa... .Ale to jak liczenie na Puyola w kontekście nowego sezonu może być wszystko cacy a może po paru miechach odpukać coś się wydarzyć.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
CFC 2-0 Hull
13' Oscar
25' Lampard

Meczu niestety nie miałem możliwości zobaczyć ale zwycięstwo cieszy.

Wallace wypożyczony do Interu na rok.

Gol Lampsa:


Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie strzelił karnego, ale odkupił swoje winy.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Demba Ba ponoć na celowniku Romy, transfer dosyć prawdopodobny jak dla mnie.
Dzisiaj mecz z AV na Stamford.

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie też prawdopodobny... dziwne ale chyba wycenili go tylko na 9mln euro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Skład na AV:
P. Cech B. Ivanovic G. Cahill J. Terry A. Cole Ramires­ F. Lampard Oscar J. Mata E. Hazard D. Ba
Miałem nadzieję, że Romelu zacznie. Jak nie z AV to z kim?

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Z Man Utd Lukaku zagra.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukaku musi grać w 1wszym... chociaż Ba też potrafi nieźle uderzyć.
Do przerwy 1:1. samobój gracza aston villi i bramka benteke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Liczyłem, że jakieś 2-0 będzie jak wrócę. Zostało jeszcze 30 min.

Chelsea 2-1 AV
Na szczęście Ivan uratował wynik. Lukaku co gaz ma, siłę i trzyma się na nogach. Ja go chcę musowo w 1wszym składzie na Man Utd.

Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2013-08-22 09:01:13

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
^Cieszy kolejne zwycięstwo, oby taka passa trwało długo

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transfery vol.2

Następny temat

Nadaję Się ?

WHEY premium