SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat day i post całodobowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Siema
Jestem teraz w 4 tyg redukcji i powoli się przymierzam żeby dodać cheata i dzień bez jedzenia. I Chciałbym je połączyć aby np. post był zaraz po cheacie tylko nie wiem właśnie jaka kolejność i co ile.

Naturalnie ze naturalnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
za moich czasów nikt nie wymyślał całodniowych głodówek i ludzie cieli pięknie, ale co ja tam wiem...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Po to jest cheat ,zeby metabolizm podkrecic, to warto go odrazu zwalniac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
na dobrą sprawę taki zabieg metabolizm może jeszcze podkręcić, ale imo nie ma to wiele wspólnego z normalnością.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Czyli według ciebie to ma sens ale jest nienormalne ?

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
nie nie ma sensu, bo i (w uproszczeniu) rozpędzisz (chwilowo) metabolizm kąpiąc się w basenie z zimną wodą czy jeziorze np i na wiele innych sposobów, jednak czy warto głodzić się cały dzień dla niezauważalnego efektu?.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Czyli cheat tak a post nie? A co ile cheata robić?

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jaki bf? ile trwa redukcja?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Bf jakieś 20 % redukcji trwa 4 tyg

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
Ja nie widzę sensu w głodówkach. Chyba, że np. na jakichś koktajlach i płynach dzień spędzić bez ciężkostrawnych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
No dobra oglądałem kolesia na yt co mówił o tym i wydawało się mieć sens. A jak z chaetem robić go co dwa tygodnie? Bo raczej cheat meal dla mnie nie ma sensu bo mogę sobie go wliczyć w kcal.

Naturalnie ze naturalnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny redukcja

Następny temat

potrzebuje pomocy w obliczeniu kalorii do spożycia

WHEY premium