SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz walczyć? Ostudź zapał.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Panienki w dzisiejszych czasach same sobie wybierają "ostrych" facetów, więc może lubią być bite?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Chyba w sado maso -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
"ryj nie szklanka nie pobije sie"

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto co lubi. Tylko, że jak takiej niewieście zauroczonej w Bad Boy'u pomożesz, a nie daj Boże przejedzie jakiś patrol i zobaczy pobitą kobietę to jak myślisz za kogo się wezmą. Ja kiedyś zareagowałem w podobnej sytuacji i to mnie nauczyło nie wtykać nosa w nie swoje sprawy. Pomagać można np zgłosić sprawę na policję, sflimować zajście telefonem ale nie reagować w sensie włączyć się w zamieszanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
MRoshi zawsze najlepiej wziąć nogi za pas. A co jakby kopali Twoją matkę, albo Twojego kolege? Też byś to sfilmował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
A co jakby kopali Twoją matkę, albo Twojego kolege? Też byś to sfilmował?

pytanie moze nie do mnie, ale ja odpowiem jak ja to widze Gdyby ktos kopal mojego kolege, a nie daj boze matke, to bym tego tak nie zostawil, ale obca osobe czemu nie, po co mam sie wtracac ? Skoro nawet facet bije kobiete (czego nie popieram) to zazwyczaj ma jakis powod co nie, np. zdradzila go itp, a jezeli bije ja bo zupa za slona byla to wedlug mnie to wina dziewczyny bo ja jej chlopa nie wybieralem, same wybieraja se badboya zeby popisac sie przed kolezankami to ponosza konsekwencje... Pewnie mnie zjada za moja wypowiedz, ale wyrazam swoje poglady ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Ci co będą po Tobie jechać to głupcy, którzy żyją w świecie bajek i nie widzą rzeczywistości. Bardzo dobrze to opisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
No tak ale mi właśnie chodzi o sytuację, gdy ktoś będzie chciał bić jego kobietę/ matkę/ kumpla/ czy kogoś tam a on nie będzie chciał się wtrącać bo się przestraszy, ze go policja zawinie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Może to byc rozpatrzone tak, że w sytuacji odwrotnej matka i kumpel (a przynajmniej matka) pomogli by ci bez względu na wszystko. A taki zwykły koleś z ulicy - wątpię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
j/w

pomyslcie czy ta osoba by wam pomogla

nie warto

dwa jakby mi ktos rodzine krzywdzil to bym go nozem za***al

tyle

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila w bjj

Następny temat

Szukaj nie pomoglo - Koryu Bujutsu

WHEY premium