SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę masy!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
Siemano! Od pewnego czasu kręce sie po tym forum i czerpie rady z różnych tematow. Tym razem chcialbym jednak nie przymierzac sie do problemow innych, tylko przedstawic wam swój... Jestem chudy! Zdecydowanie za chudy jak na czas, jaki zajmuje sie budowa mojego ciala... Zdaje sobie sprawe z tego, ze jestem ektomorfikiem, czytalem juz sporo na ten temat, wspomagam sie gainerami, ale efektu pozadanego nie moge osiagnac.
Heh, swoja przygode z silownia zaczalem w ogole w troszke smieszny sposob, bo juz na prowizorycznej silowni, ćwiczac na sankach zamiast laweczce i podnoszac z wysilkiem 40 kilo skusilem sie na sterydy;) Razem z kumplem ładowalismy Ome (po 10 strzalow) i nie cala 100 mety. Nie trzymalismy sie jakiejkolwiek diety, a ja poszedlem po tym jak dziki (nie moglem sie odpedzic od komplementow i świń na basenach);p Po dlugiej przerwie, ale i po nabraniu jakiegos doswiadczenia skusilem sie jeszcze dwa razy... ale nie bylo juz tak kolorowo jak za tym pierwszym (wydaje mi sie ze moglem miec nawet trefny material). Postanowilem dac sobie z tym spokoj i probowac w sposob naturalny. Grubo ponad rok ćwiczylem sobie na sucho, wyrzezbiony jestem perfekt:p, najsilniejszy sposrod wszystkich ziomkow z ktorymi cwicze;p, ale wciaz nie mam masy.. Dopiero od pewnego czasu zaczalem stosowac gainery, bardziej dbac o to jak jem i aktualnie znow zastanawiam sie nad dolaczeniem do tego jakiejs metki np.
1.WIEK:19
2.WAGA:67
3.WZROST:178
4.WYMIARY: mierzylem tylko łape- 37
5.STAZ NA SILOWNI:4lata
6.DIETA: dużo, dużo, dużo, Gainer, nie ważne jak tłusto, bialkowo, węglowodanowo
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:3 (10omy+ jakies 80 tabletek mety, 10 omy, 15 testy)
8.TRENING:4/tydz, krotki, ale wyczerpujacy (typowy dla ektomorfika)
9.CEL CYKLU:masa (choćby troche tłuszczowa)
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: grubo ponad rok
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Ekto;/
13.STAN ZDROWIA: Gitara (wiecznie wysportowany, dawno temu biegacz;)
15.WYNIKI SILOWE Jak najbardziej zadowalajace jak na ta mase
Piszcie zatem prosze co o tym wszystkim myslicie i jak mam to wszystko pochlonac zeby nie zmarnowac materialu i ile ewentualnie wziac... z góry dziekówa!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
fajnie, piszesz ze jesz duzo.

to rozpisz tak na szybkosci swoj jadlospis.

to co jesz w ciagu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jedno slowo - jedzenie. masa jest wporst proporcjonalna do ilosci spozywanego jedzenia.

howgh.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"masa jest wporst proporcjonalna do ilosci spozywanego jedzenia. "

a ja dziennie jem z 2 kg posilkow i nie mam na nastepny dzien 2 kg na +

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie napisalem, ze w stosunku 1:1, tylko ze jest wprost proporcjonalna.

jeszcze jakies matematyczne watpliwosci mam rozwiac? widze, ze amnestai maturalna giertycha byla mocno popularna wsrod czesci uczestnikow forum.


STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No glaby nie?

Dobrze, ze ja mam mature teraz

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
(nie moglem sie odpedzic od komplementow i świń na basenach);p

Napisz cos wiecej, bo moze byc ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
A czytaliscie jaka mam diete? Wiadomo, ze jem! Wiem, ze to najwazniejsze! Teraz tylko chcialbym wiedziec, czy warto aplikowac sobie ta mete i ile ewentualnie skasowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
Heh, panie Roteiro Moge poweidziec tylko tyle, ze dalbym wszystko zeby jeszcze raz przezyc takie uderzenie jak po tej pierwszej kuracji Dupcie piszczały, a kazdy z ziomkow nagle poczul mega zajawke na siłke (zupelnie nie wiedziec czemu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
heh, nie wiem, czy ta oma byla podrasowana jakims koksem dla bykow, ale za nic nie moge tego powtorzyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bo jak jestes wiekszy, to musisz jesc wiecej.

nie chce mi sie czytac co tam jesz i nie musze. jesli nie przybierasz na wadze, to ja wiem bez czytania ile jesz - ZA MALO.
koniec piesni - masa=jedzenie. dla jednego trzeba wiecej zarcia, dla drugiego mniej, ale zawsze musi ono byc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 146
dobra, o szamaniu juz wszystko wiem. Teraz co z tymi koksami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shoot

Następny temat

trenbolon

WHEY premium