SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny Silowni w Krakowie i okolicach

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Witam, wpadlem na pomysl aby w jednym temacie napisac ile kosztuje sam karnet ( ilosc wejsc ) lub jedno razowe wejscie i gdzie ta silownia sie znajduje! Mysle ze sie przyda taka informacja Zrobimy pozniej ranking silowni co do cen! Mozna tez wkleic foty silek, zeby przyblizyc co i jak! Co wy na to?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5723
A ja tam chodzę na prywatną siłkę Koszt 120 zł za miesiąc ( jakoś udało mi się dogadać z właścicielem i nic nie płacę ale muszę sprzątać ) co do warunków to metraż 132 Metry 2 samej siłowni ( tak to 155 ) sprzęt bardzo dobry i przede wszystkim nie trzeba czekać aż ktoś skończy ćwiczyć (np. na ławce ) ponieważ chodzi mało osób(około 30 ), ale tak to jest siłownia prywatna na siłce sami znajomi właściciela. Mi jakoś udało się zapisać ale mieszkam od siłki ze 100m. Ja i tak nic nie płace ale 120zł to i tak mało bo chłop zbiera tylko żeby było na gaz i prąd , a siłkę zrobił bo jak to mówi to jest jego hobby ( niektórzy to mają kasę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Park Wodny:
Normalny Ulgowy
1 miesiąc 225zł 186zł
3 miesiące 585 zł 465 zł
6 miesięcy 1050 zł 810 zł
12 miesięcy 1 920 zł 1 440 zł

jednorazowa na 25 zł 20 zł
jedną z wybranych
opcji

Jedna z droższych moim zdaniem siłowni w Krakowie. Ale przy zakupie karnetu ma się dostęp do wszystkich zajęć proponowanych przez park wodny, taniej wejścia na salę basenową i do solarium.
Za porady trenerskie i żywieniowe trzeba płacić osobno. Sprzętu do ćwiczeń jest bardzo dużo.

Jak coś to jeszcze dopiszę tutaj co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Ja moge podac ceny kilku silowni
1. Zawoja centrum - 5 zł za godzine, karnetow jeszcze nie ma
2. Wadowice - 7 zł za godzine, a karnet 50 zł, nie pamietam ile wejsc, ale to sprawdze
3. Sucha Beskidzka - 6 zł jednorazowe wejscie dla studentow, dorosli 10 zł. Karnety 35 zł studenci, osoby dorosłe do godziny 15 - 50 zł, a po 15 - 60 zł. Studenci zaoczni 45 zł.
Wg mojej opini najlepsza jej silownia w Zawoi, potem Sucha a na koncu Wadowice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Normalnie chodzę do Parku Wodnego i raz mnie przycisnęło (wyjazd) i poszedłem na siłkę do Wadowic. Porażka straszna! Jak wejdą 3 osoby to nie ma się gdzie ruszyć.
Zwiedziłem trochę siłowni i powiem że po Parku to wszędzie indziej wygląda nędznie. Nie jest to broń Boże reklama bo też uważam że ceny mają z kosmosu i brakuje np. opcji wykupienia zajęć na samej siłowni...
Ale sprzęt, wygląd, klima- najlepsza w Krakowie, IMO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
na basen sa tylko znizki ?

jeszcze do wakacji byl basen takze w karnecie

ZUM fitness mackiewicza 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Wszystkie zajęcia i basen masz w cenie karnetu. A jak w tym ZUMie? Bliziutko mnie ale kicha jak słyszałem, strasznie mała siłka?

Zmieniony przez - Tomek Duży w dniu 2007-12-02 17:25:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
mala ale tania i pod nosem

klimat ok , choc troche niski poziom jesli marzy ci sie poobcowac z animalami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
chyba cie znam z reala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Jak powpisujemy wiecej to pozniej Panowie zrobimy liste i ranking silek w woj. malopolskim! Nie tylko w kraku oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a3sport
zabiniec

1 miesiac 75zl

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2007-12-05 10:45:12

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Wiktoria
os. Teatralne

50zł:) chyba, że przyprowadzisz jakąś osobę wtedy o 5 złotych taniej i tak cały czas:) w skali miesiąca:)
Jeżeli wykupimy karnet na cały rok to należy od kwoty 50zł razy 12 odjąć 12 razy 5 złotych :)
I tak analogicznie:)

Zmieniony przez - Shachraj w dniu 2007-12-11 16:03:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krav Maga w Aqua Parku?

Następny temat

Bluza...

WHEY premium