SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cenbuterol + cardarine na redukcji?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

90

Wzrost

172

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

112

Obwód uda

64

Obwód talii

93

Staż na siłowni

11 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ok 3500kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Kilka cykli test solo

Opisz swój plan treningowy

Pon, czw klata+barki, wt, pt plecy+bic i tric, śr nogi

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Jestem na cyklu (susta solo 500mg e5d)

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endo/mezo

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Ostatnio włosy zaczęły się trochę sypać, ale pracuje nad tym z trychologiem i jest ok

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Wyciskanie 145, martwy ciąg 200+, przysiad 160x5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1853
Siema ekipa!

Od poniedziałku chcę wejść na redukcję, poza michą oczywiście wchodzi clen (i oczywiście ciągłość Susty, 500mg e5d) dziś oglądałem "Stalowy Szok" na YT i gość coś wspomniał o cardarine. Czy jest sens łączyć te dwa środki? Nie mam pojęcia o SARMach, czytałem o cardarine i wydaje się naprawdę bezinwazyjnym, prawie nieszkodliwym środkiem. Pytanie z jakiej firmy kupić GW, żeby nie okazał się vibovitem w kapsułkach i czy w ogóle byłoby to dobre połączenie?

Nie kłóć się z mądrym, nie dyskutuj z idiotą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
TomQ-MAG
wiesz, w tym sporcie nic na szybko nie ma.
Kwestia jaki bedzie poziom wyjsciowy lipidow, zazwyczaj takie 2 miesiace trzeba sobie dac na unormowanie tego typu parametrow.
Co do hallow body firma ok, tylko nie wiem czy porcje po 30 mg w kapsie sa potrzebne typowo w celach prozdrowotnych.
Ja bym celowal w 10-20 mg w porcji, ewentualnie wersja w tabletkach zeby sobie podzielic. No chyba, ze bedziessz otwieral capsa i dzielil proch na pol, wtedy spoko tez mozna tak robic :) z sarmacom masz sprawdzote tez srodki


Noi taka opinie chciałem usłyszeć. Tak albo nie. I tu jest tak więc jestem zadowolony. Pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Te 700 susty week rozbij na 2 razy.
Do tego antyestrogen
Do clenu dałbym t3 w takiej dawce żeby ft3 było lekko powyżej normy.

Raczej z tego będziesz bardziej zadowolony niż z jakiegoś cardarine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Gw nie zaszkodzi zwłaszcza jak kręcisz aero plus podciągnie lipidy
W clen średnio wierze że masz dobry

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
lodzianin1
Gw nie zaszkodzi zwłaszcza jak kręcisz aero plus podciągnie lipidy
W clen średnio wierze że masz dobry


A jest problem teraz z clenem? Kurde bo zakupiłem 2 opk niedawno i od grudnia miałem chrupać..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Nie pisze ze nie idzie wyrwać dobrego ale 95% clemu to nie clen
2 duże firmy z saa od długiego czasu starają się wypuścić miedzy innymi heliosa i nie mogą zakupić clena dobrego lata coś z podsypka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
lodzianin1
Nie pisze ze nie idzie wyrwać dobrego ale 95% clemu to nie clen
2 duże firmy z saa od długiego czasu starają się wypuścić miedzy innymi heliosa i nie mogą zakupić clena dobrego lata coś z podsypka


Jakie są różnice w działaniu i jak to poznać bo nie chce chodzić naćpany i zdrowie sobie rozyebać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Jak nigdy clenu nie jadłeś nie wyłapiesz
Dlaczego upierasz się na clen jak masz pewne Sally? Np andro lub drożej wychodzące ale aptekę nasza ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
lodzianin1
Jak nigdy clenu nie jadłeś nie wyłapiesz
Dlaczego upierasz się na clen jak masz pewne Sally? Np andro lub drożej wychodzące ale aptekę nasza ?


Kiedyś brałem ze 3 tyg clen db. Z 12 lat temu, i z 10 lat temu malay Tiger. Ale na tym malayu byłem naćpany. I to na pewno nie było że był przesypany jak w necie pisali, tylko z jakąś fetą chyba hehe. A upieram się bo już mam 2 opk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Imo cardaryna na redukcji bardzo fajny pomysl, do clenu tym bardziej.
Clen j**ie po serduchu, na redukcji zazzwyczaj wpadna tez jakies DHT ktore zj**ia CI lipidy, wiec taka cardaryna bedzie stala na strazy chocby nieskiego cholesterolu i dobrych proporcjli lipoproteiny. Z wlasnego doswiadczenia takie 10 mg juz ladnie trzyma wszystko w ryzach. Jak masz legit clen, dokladasz nieco johy ktora ma podobne dzialanie jak laczenie clenu i ketotifenu i mozesz ciagnac nieco dluzej nic magiczne 2 tygodnie on/off :)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
TomQ-MAG
Imo cardaryna na redukcji bardzo fajny pomysl, do clenu tym bardziej.
Clen j**ie po serduchu, na redukcji zazzwyczaj wpadna tez jakies DHT ktore zj**ia CI lipidy, wiec taka cardaryna bedzie stala na strazy chocby nieskiego cholesterolu i dobrych proporcjli lipoproteiny. Z wlasnego doswiadczenia takie 10 mg juz ladnie trzyma wszystko w ryzach. Jak masz legit clen, dokladasz nieco johy ktora ma podobne dzialanie jak laczenie clenu i ketotifenu i mozesz ciagnac nieco dluzej nic magiczne 2 tygodnie on/off :)


Nie jestem autorem posta ale zainteresowany jestem tym środkiem.
Chodzi mi o szybsza poprawę lipidów bo za tydzień kończę wino i po nowym roku będę wchodził na mastera. Chciałbym poprawić hdl a później utrzymywać jak najwyższy poziom na masie. Do tego widzę inne pozytywy jak wrażliwość insulinowa itp. W jakie firmy celować żeby to nie był wałek?
Hollow Labs na bodyshockpro wychodzi najlepiej cena jakość. Czy to będzie dobry wybór?


Zmieniony przez - meirii w dniu 2022-11-22 05:23:58

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wiesz, w tym sporcie nic na szybko nie ma.
Kwestia jaki bedzie poziom wyjsciowy lipidow, zazwyczaj takie 2 miesiace trzeba sobie dac na unormowanie tego typu parametrow.
Co do hallow body firma ok, tylko nie wiem czy porcje po 30 mg w kapsie sa potrzebne typowo w celach prozdrowotnych.
Ja bym celowal w 10-20 mg w porcji, ewentualnie wersja w tabletkach zeby sobie podzielic. No chyba, ze bedziessz otwieral capsa i dzielil proch na pol, wtedy spoko tez mozna tak robic :) z sarmacom masz sprawdzote tez srodki
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolaktyna zbijać czy zostawić + estro

Następny temat

Odblok HCG

WHEY premium