SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump + mleko . Można ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
'mleko jest zasadowe i zobojetnia kwas'


Wypadaloby uswiadomic sobie pewna prawde - nawet jezeli cos jest biale, niekoniecznie zawiera bialko.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
tsnm nie rób z siebie idioty i nie mów ze mleko nie ma białka. gdyby mleko nie miało to jogurty i biały ser też nie miałyby białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...malo jest w sumie tego bialka, poza tym mleko, kreatyna i glukoza do siebie nie pasują- uzasadnił to dobrze Ziper.
jesli chcialbys dostarczac wiecej biąłka z mleka to taże dostarczysz duzo niebyt korzystnej laktozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
"Mleko jako produkt przetworzony i pasteryzowany zmienia swe właściwości z zasadotwórczych (naturalna postać mleka) na kwasotwórcze z zawartością kwasotwórczego wapnia" więc co na to powiesz ? Bo nie wiem jak ty, ale ja nie mam prosto od krowy tylko kupuje pasteryzowane albo UHT ze sklepu.

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
a ja mam w takim razie pytanie, Własnie wpierniczam cell pump - zaczynam - i rano jak wstane wcinam go z wodą a za pół godziny mleko z płatkami ? i co wtedy właśnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Huhro co sie nas pytasz co wtedy , ty to jesz to sam wiesz co wtedy , skad my mamy wiedziec co wtedy.

Widzisz a nie grzmisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10519
Smacznego...

Homo sum, humani nihil a me alienum esse puto...

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
mleko Ci sie zetnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
XLMAN

pytam kurde bo jako pierwszy posiłek najbardziej odpowiedni jest mleko z płatkami - ale znów mówicie że po cell+mleko after 20 min = niezła popierdółka, aletego miałem na myśli co można wsadzić na śniadanie kapujesz ..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2466
no właśnie bo z rana łykam cell pump na pusty żołądek i chciałbym też wciągnąć mleko z płatkami. ile powinienem odczekać aby jedno nie kłóciło się z drugim w sensie wchłaniania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać ?

Następny temat

kreatyna, pytanie różne od innych

WHEY premium