SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
ostatnie moje pytanie, nic już więcej nie pytam :

załóżmy, że nie dostanę jeszcze tego cell pumpa. To może wziąść TCM Olimpu? W małej puszce cp jest razem 200 g. jabłczanu + dodatki. W TCM jest 330g. czystego jabłczanu, a cena jest podobna. Do tego kupiłbym taurynę Mega Capsy Vitalmaxa, 300 g. mono vitala i 3 kg carbo w worku olimpa. Co sądzicie o takiej opcji?

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Moze być jak najbardziej.
chyba ze uzbierasz siana i zakupisz sobie puszkę storma - masz 80 porcji.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
opcja ze stormem byłaby wypas, o tcm róznie mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
jak dostanę cell pumpa, to wezmę cell pumpa, a jak nie, to wezmę tcm.
FatBoy - Co mogą mówić o tcm? Chyba di creatine malate jak każde.

Więc jeśli nie dostanę tego cell pumpa, to jak brać tcm z mono? Ja myślałem, żeby robić to tak:
w dni treningowe: przed treningiem 5 kapsów tcm (sam to wymyśliłem, więc zmieńcie to, jeśli jest źle (5500 mg jabłka)), odrazu po treningu 5g. mono. Do każdej porcji kreatyn po 2 kaps. MC tauryny
W dni nietreningowe: na czczo 5g. mono, w czasie w którym powinien być trening - 4 kapsy tcm (4400 mg). - może odwrotnie?
Napiszcie jak powinno się połączyć tcm z mono

2. U was w sklepach jest tauryna Vitalmaxa Mega Caps? Bo nie mogę znaleźć w żadnym sklepie intrenetowym jej ceny, a jest tylko w sklepie sfd (gdzie ceny są trochę niższe, więc chciałem sprawdzić w innym sklepie, żeby wiedzieć ile zapłacę w normalnym sklepie, a nie ma nigdzie. Ta tauryna jest jeszcze w obrocie? Jak tak to po ile?)


Zmieniony przez - -j451u- w dniu 2006-01-24 13:59:38

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
FatBoy - co straszysz z tym TCM? TCM jakiś trefny? Przerzucić się na M3?
Ja właśnie mam zacząć w połowie lutego TCMa z glukozą najprawdopodobniej. Będę brał 4 rano, 4 po treningu, a w nietreningowe tylko rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
ponawiam moje pytania

Zmieniony przez - -j451u- w dniu 2006-01-24 16:58:27

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
FatBoy - co straszysz z tym TCM? TCM jakiś trefny? Przerzucić się na M3?

a cuz to takiego te m3 starszne88-0 , pozatym co by to nie było wole omadren250 w miksi z metasem

pozatym, jak? co? i na kogo? to sprawa indywidualna wiec zbastuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
mozesz jeszcze pomyslec nad Crevolution w sklepie gdzie mieszkam z moja 6% znizka place tylko 89zl za CP 84zl ale poki nie wroci normalnie do sprzedazy to cena ok 95zl mozesz tez polaczyc mono z nitro duzym 500g cena 109zl ja place mniej 102zl zreszta rob jak uwazasz

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ja nastepny cykl za 2miechy bede robil najprawdopodobniej

z 500g nitro2 / cell pump + 150kaps TCM (tylko mono jadlem 2x :F)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
-j451u- , mono po treningu i rano w nietrenigowe, a TCM rano i prz4ed treningiem a w nietr. w porze treningów- w dawakach jak ci tam wyjdzie bo już nie chce mi się tego przeliczać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka KRETE

Następny temat

Planowanie cyklu ...

WHEY premium