SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo vs Ryż

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Witam mam takie pytanie jak np. jadam 2 paczki ryzu przed treningem godz 14 + paczke ryzu po treningu godz 16 a IV posilek mam tylko mleko+slonecznik godz 19.

Moje pytanie brzmi czy Cabro zastosowac przed treningem czy na IV posilku gdzie nie ma ww. Bo gosc w sklepie powiedzial mi ze w dni treningowe carbo pije sie przed treningem.

Prosze o szybko odp z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie stusuj wcale jak masz tyle ryzu. ryz jest lepszym zrodlem wegli niz carbo.

z drugiej strony nie polegaj na samym ryzu okolotreningowo. dorzuc jakies mieso/jaja/rybe/ser. okolotreningowo potrzebn jest orznie bialko. mleko i slonecznik to slabe zrodla bialka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Zapomnialem dodac ze tez biore bialko godzine po treningu, zaraz po treningu kreatyne i przed i po treningu bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
jak musisz już carbo to zawsze lapiej po treningu i zaraz potem ten ryż z pełnowartośiowym białkiem. Przed ryż (parboiled, brązowy) również z białkiem

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tluszcz na brzuchu ;/

Następny temat

kre-alkalyn po xpandzie?

WHEY premium