SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carb Cycling- dieta na masę 62 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Formularz - Proszę o pomoc

18

Mężczyzna

Cel

Masa mięśniowa

Waga

62

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

8%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, 6x siłownia po 17, śpię od 23 do 7.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

2x boks, 6x w pełni wyposażona siłownia.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Zdrowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1568
Witam, jest to nowy temat który otwieram dosyć wcześnie po poprzednim jako że w tamtym zyskałem cenne wskazówki, lecz efektów końcowych nie było komu oceniać. Czytałem artykuły podesłane na temat tych diet i ułożyłem trzy rozpiski posiłków- Lekkie, średnie i ciężkie według porad. Plan tygodnia- Poniedziałek- ćwiczenia złożone i boks - ciężki.
Wtorek- ćwiczenia izolowane- średni.
Środa- brzuch i boks- średni lub lekki.
Czwartek- ćwiczenia złożone- ciężki.
Piątek- ćwiczenia izolowane- średni
Sobota- odpoczynek- lekki
Niedziela- Brzuch- średni.

Zmieniony przez - DawidAch w dniu 2016-03-05 13:55:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 834 Napisanych postów 21567 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327834
Twoim priorytetem jest siłownia tak i wzrost masy? Boks jako dodatek? Pierwsze co bym zmienił to ilosc treningow w tygodniu , za duzo tego, gdzie czas na regeneracje, mięśnie rosną po nie na siłowni, trzeba zapewnić im odpowiednie warunki do wzrostu a trening i odzywianie to nie wszystko.

poza tym w Twoim przypadku nie bawił bym sie w taka dietę , nie widze takiej potrzeby u Ciebie.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-03-05 14:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1568
W sobotę mam odpoczynek, w niedzielę robię jedynie brzuch, środa brzuch i boks niestety.
Boks jako pasja.
Dlaczego nie taka dieta? Mógłbym prosić o wytłumaczenie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy ze słodzików?

Następny temat

Pomoc przy diecie

Masa