SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Capoeira prowadzona przez Brazylijczyka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
Capoeira w Warszawie
Grupa Capoeira Beribazu - Polska.

Zapraszamy na zajecia niesamowitej, brazylijskiej sztuki laczacej elementy tanca, walki, muzyki, spiewu.

Grupa prowadzona przez mistrza z Brazylii, posiadajacego 20-letnie doswiadczenie w Capoeira - Jorge Luiz.

Ciagly nabor do grup poczatkujacych, w ktorych oprocz Mistrza Jorge prowadza zajecia Instruktor Andre Reis oraz Instruktorka Ju Trajano.

Prowadzimy grupy dla dzieci oraz kobiet.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji oraz obejrzeniem przykladowego treningu zapraszamy na treningi w piatki o godz. 17:30 w LO im.M.de Cervantesa, ul.Zakrzewska 24.

Capoeira jest wspaniala forma spedzania wolnego czasu, poprawienia kondycji fizycznej oraz zdrowia a po krotkim czasie staje sie stylem zycia.

Dodatkowe informacje: Agata (0)503003980

pozdr,
jakub

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
bedziemy zaszczyceni sifu.

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
jak chcesz skakać po drzewach i mieć małpią sprwność tj. łazić na rękach, salta i różne przewroty i akrobacje w powietrzu itp. to zapraszam, ale jak chcesz nauczyć się walczyć to lepiej idz na poczciwy i stary boks

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co się czepiacie: "Capoeira jest wspaniala forma spedzania wolnego czasu, poprawienia kondycji fizycznej oraz zdrowia a po krotkim czasie staje sie stylem zycia." Gdzie tu jest powiedziane, że stworzy ona z was wielkich fighterów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
poniewaz prawie kazdy jest najwiekszym zabijaka podworkowym, ktory nikogo sie nie boi i kazdemu da rade, widzi sie tylko to co sie chce oraz ciezko sobie wyobrazic, ze moze w zyciu o cos wiecej chodzic niz tylko o udowadnianie sobie wlasnej wartosci.

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Capo to piekny ruch i fajna muzyczka. Na pewno warto poswiecic na nia troche swojego czasu.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4784
Poza tym, nawet jesli techniki sa trudne do wykorzystania, to przeciez sprawnosc i malicia(w skrocie sztuka zwodzenia, zastawiania pulapek, przewidywania ruchow przeciwnika) tez jest pomocna. Poza tym capoeira to najpiekniejsza rzecz z jaka sie spotkalem w zyciu, na dzwiek berimbau ciarki mi przechodza po plecach a nogi same sie rwa do skakania i bede ja cwiczyl nawet jesli wszyscy mi udowodnia, ze jest najmniej skutecznym stylem na Ziemii i skuteczniejsi sa nawet zawodnicy ping ponga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opisalibyście jakieś fajne techniki z capo-niektóre przecież muszą być skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
np. arrastao (znana rowniez jako bahiana) czyli.... wejscie w nogi. czy skuteczna to nie wiem bo skutecznosc capo jest porownywana do tenisa ))

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4784
Tesuora-nozyce, sa rozne warianty, generalnie nogi (lub noga) przeciwnika sa miedzy twoimi ty sie obracasz, a on lezy
rabo de arria- obrotowe kopniecie pieta z podparciem jedna reka, zabojcze, jesli ktos umie to szybko i pewnie BRRRRR
matrelo, bencao, ponteira, chapa- popularne mawachy, yoko i mae
galopante- sierpowy z otwartej z ******lnym zamachem calego ciala
martelo rotado- mawashi, tylko, ze noga idzie dalej po luku, jak w filmie "Kickboxer" :)
uniki esquiva baixa, lateral tez moga byc pomocne-odchylasz sie w bok przed kopnieciem lub uderzeniem i srruuuu kontrujesz poteznym galopante.
Jest jeszcze kilka technik, ktore IMHO moga byc skuteczne, ale przy naprawde za***istym opanowaniu ich np. parafuso(kopiesz z obrotu z palcami ku gorze, nastepnie wyskakujesz z drugiej, ktora kopiesz mawashi, laczysz je w powietrzu i spadasz na dwie) w tekkenie Eddym mozna zobaczyc wiekszosc tych technik np. parafuso dol+tyl i noga+noga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Fajne naprawde fajne podoba mi sie. Mam wrazenie jakbym czytal opis z wystepu jakiejs grupy baletowej.

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samoobrona - szukam rady

Następny temat

kicboxing

WHEY premium