SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY DOBRZE OBLICZYLEM ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE POMOCY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
wychodzi na to po dokładnych przemyśleniach że potrzebuje około 3600 k.. czyli teraz jak mam ułożyć dietę zeby spełniała te kryteria ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
hehe też zabardzo w tym obeznany nie jestem dlatego pytam ludzi co i jak na prv

Wystarczy chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
adolfik1 tak na razie zacznij od bilansu na 0 i obserwuj organizm. Jak już sie oswoisz to w zależności od celu zwiększaj/zmniejszaj kalorie.

Sory nie doczytałem pytania, dietę masz ułożyć tak aby suma kalorii wszystkich składników zgadzała się z dziennym zapotrzebowaniem, wszelkie informacje masz zawarte w postach podwieszonych.

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2008-03-19 22:39:56

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
Tak akurat przeglądałem forum w tym kierunku, bo okazuje sie że mało kto tak naprawde potrafi określić nawet z przybliżeniem podstawowe RMR, a ludzie ostro kroją po 100 czy 200 kcal i myslą że sa precyzyjni , a te liczby, co najmniej, to granica błedu pomiaru :] Czasami czytam te posty i smiac mi sie chce serio

Moja propozycja ten kalkulatorek http://www.ultimatedietsecrets.com/ch4calcs.html 
Ja wyliczyłem ci Adolfik zapotrzebowanie przy 1.55 > 2846 > ale jak idziesz na mase trzeba celować... niestety, miedzy 3000 a 3400 (tam są inne współczynniki). Polecam też użycie innych kalkulatorów i jakąś średnią ustalić z nich wszystkich + obserwacja.

Nawet na tym forum nie ma osoby która potrafiła by okreslić z dokładnoscią do 100-200 kcal dzienne zapotrzebowanie, a jesli ktos tak mysli, to życzę szczescia.

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niewiem co zrobic;(

Następny temat

Za mało...

WHEY premium