SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYNK i MAGNEZ

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
tez tak robie bo wole kaske na kretke i glutke przeznaczyc albo co innego niz na ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misosz masz jeszcze jakieś ciekawe pomysły na zastąpienie niektórych suplementów, bo chętnie bym zaoszczędził trochę kasy.

To jak szybko upływa czas zależy od tego po której stronie toalety się znajdujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
wiecej sie nieda przytnjamniej ie ywdaje mi sie zeby sie dalo a i to zastapienie iejste w peni skuteczne chciaz do konca niejestem przekonany i tu bym poprosil Olimpijczyka o sporostowanie czy tkei skladane ZMA moze byc rownie skuteczne jak takie "domowej" produkcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie, nie analizoawłem tego dokładnie, ale nie wydaje mi się, żeby preparaty apteczne wychodziły taniej. Najczęściej zawierają jedynie 35 mg. jonów magnezu w tabletce. W zma jest 150 mg. ZMA jest oparty o chelaty, jakich nie zawiera żaden preparat apteczny - monometioninian cynku i asparginian cynkowo-magnezowy. Wg. badań prowadzonych przez laboratorium Snac System na wielu chelatach, te chelaty i odpowiednia ich kompozycja działają najsilniej na syntezę testosteronu i IGF-u oraz na przyrost siły i masy.
Co do pytania o efekt laksacyjny (przeczyszczający), to występuje on jedynie po przedawkowaniu prostych soli magnezu, np. chlorku, siarczanu lub tlenku. Przy stosowaniu chelatów, efekt ten nie występuje.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Ale jakies tam dzialanie mozna odczuc i lepiej brac takie apteczne nizniebrac i pamietac o nie przesadzaniu dawki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Mowimy o magnezie... a co z przedawkowaniem (i gornej dawce) cynku ?

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ktoś kiedyś liczył i niby apteczne ZMA wychodziło taniej...ale czy efekty były identyczne tego nie wiemy.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
ja tam bralem ale razem z kretka glutka i aminkami no i HMB wiec chyba raczej to niebylo jakism wilekim dodatkiem ale nie powiem sila szla mi niesamowice lepiej niz na samej kretce i glutce ale to rtez moze byc wynikiem HMB i aminkow, wiec trudno mi powiedziec ale jednak uwazam ze lepiej takie w umiarze niz wogule
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7608
massive - tanie preparaty to ASMAG B6 ( niewydaje mi się że jest dobry )
i ZINCAS Forte.

POZDRAWIAM

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
ja tam iedrogo calkiem nabylem pewnego razy magnefera b6 w ktorym jest magnezu 500mg na tabltek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sławku, rzuć oczkiem...

Następny temat

Tribulus + ZMA = Ginekomastia???

WHEY premium