SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL - badania czyli co wyciagne od rodzinnego a za co zaplace z wlasnej kieszeni

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
krzykacz
Poszerza się lista bad diag od POZ także jeszcze więcej będzie można wyrwać z bad diag + obrazowych + cardio.


40+ przedłużone gdyby ktoś jeszcze nie widział.
Są też inne programy na które można się załapać za free.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
A ja robiłem rok temu badania,i lekarz rodzinny niektórych nie chciał wypisać. Ogólnie wypisuje bez problemu morfologię, lipidogram, wątrobowe itp.
Za to twierdzi, że badanua kału pod kątem h.pylori i ft3, ft4 nie może. Teraz się przeniosłem do innego to jutro zapytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Rodzinny nie może wchodzić w rolę specjalisty. Mój mi powiedział np., że na ferrytynę nie może wypisać, ale mogę sobie prywatnie zrobić, i że będzie drogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6414
Psycho Dad
Rodzinny nie może wchodzić w rolę specjalisty. Mój mi powiedział np., że na ferrytynę nie może wypisać, ale mogę sobie prywatnie zrobić, i że będzie drogo.


Od kilku miesięcy coś pozmieniali i rodzinny dawać skierowania bezpośrednio pomijając specjalistę. Znajdę niedługo ten artykuł i podeślę bo sam zdziwiony byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Psycho Dad
Rodzinny nie może wchodzić w rolę specjalisty. Mój mi powiedział np., że na ferrytynę nie może wypisać, ale mogę sobie prywatnie zrobić, i że będzie drogo.


To Ci zrobił w balona..
Jeśli bad diag jest w koszyku POZ to może/musi zlecić, ale prościej za free odesłać do lek med spec niż ze swojej górki tracić na pacjenta.
Normalka u nas zanim u niektórych coś ruszy/zmieni się.

Wejdź na aktualizację świadczeń POZ po zmianch od 1.11.2023 poczytaj co Ci przysługuje od podst op med po nowemu.
Jeśli chcesz się zabawić z typem wydrukuj liste i rzuć na gebe niech sie przytka typek i zacznie robić swoją robote jak należy.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem po cyklu !

Następny temat

Na trt do końca życia

WHEY premium