SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL PROMOCJI ODZYWEK AMERYKAŃSKICH FIRM W SKLEPIE SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959


Niektórzy tutaj troche przesadzają


Dzisiejsza promocja to :


DYMATIZE Xpand 925g
>>> NAJNOWSZA FORMUŁA !!! <<<


Naukowcy z firmy Dyamtize po opracowaniu pierwszej formuły Xpanda nie osiedli na laurach. Podczas długich badań i rozmów z wieloma zawodnikami różnych dyscyplin sportu, bogatsi o doświadczaenia i sprawdzoną wiedzę stworzyli nowego Xpand - będącego jednocześnie lepszym i szybciej działającym środkiem. Teraz, kiedy pojawił się on już na rynku, NIE ZWLEKAJ - korzysaj z nowego zestawu kreatyn, specjalnie opracowanego kompleksu argininy i reszty składników które już znasz. Nowy Xpand to pokonywanie nowych wyzwań, szybsza regeneracja, jeszcze większa pompa i siła.

Skład:
Ilość porcji w opakowaniu - ???
Wielkość porcji - ??

Zawartość:
- CREATINE ESTER FUSION - 4500 mg
Creatine Ethyl Ester Malate, TriCreatine Malate, Creatine Ester Phosphate Sodium, Creatine AKG
- Arginine Fusion - 3000 mg
Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG), Aginine Ethyl Ester, Arginine HCL, Arginine Ketoisokaproate, L-Norvaline
- Betaine - 1000 mg
- Taurine - 1000 mg
- GLUTAMINE FUSION - 1000 mg
glutamine AKG, n-acetyl-glutamine
- XPANSION MATRIX - 4000 mg
Glycocyamine, Glucuronolactone, L-Cytrulina, MCT, Cinnulin PFR, Vinpocetine 99%, Vincamine 99%, in a Complex Carbohydrate and Silicon Dioxide base
- RECOVERY MATRIX - ???
BCAA Complex, L-Tyrosine, N-Acetyl Cysteine, L-Phenylalanine, Vanadyl Sulfate in a Complex Carbohydrate base

Sposób użycia:
Dni treningowe: 1 porcja 30min przed treningiem, 1 porcja 15-45min po treningu.
Dni nietreningowe: 1 porcja rano na czczo.


Cena 99 zł tylko teraz !!! https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Xpand>>_nowa_formuła_<-opis373.html>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
chłopaki...jak byłem w stanach to za białko właśnie trzeba było tyle zapłacić...Ja se kupiłem 100% Gold Whey za 39$ bodajze to teraz wychodzi własnie coś koło 100pln takze nie sądze zeby trzba było szukać jakiegoś haczyka :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
xp

cienko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
rozumiem, ze mozna zamowic 2 zestawy xp?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Juz sie sprzedało 9 sztuk wiec chyba jednak komuś sie podoba
Maks dwie sztuki na osobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
Kogut, to tak pół żartem
jasna sprawa że cena dobra i to się chwali.
ogólnie całą akcje z promocjami i w ogóle, się chwali.
jesteście super, kocham was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Kogut zbastuj z tymi promocjami chyba że cie kręci męska miłość





A tak poza tym to rewelacyjne są te promocje z USA



Pozdrawiam !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
wiedzialem, ze kiedys wrzucą tu xpanda, wiec tylko czekalem na odpowiedni moment

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
zastanowcie sie czy naprawde warto inwestowac kase w ta firme

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Jezeli chodzi o xpanda to naprawdę warto, nie słyszałem jesacze wiecej pozytywnych opini na temat jakiegokolwiek innego stacka .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do 160zl

Następny temat

w jakich ilosciach

WHEY premium