SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL PROMOCJI ODZYWEK AMERYKAŃSKICH FIRM W SKLEPIE SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
jestem , jestem ... byłem na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959


UNIVERSAL Ultra Whey Pro TWF 2,27 kg w super cenie!!!

Jeśli potrzebne jest Ci dużo proteiny z serwatki - więcej niż 100 gram proteiny serwatkowej dziennie - powinieneś z pewnością wypróbować Utra Whey Pro. Ultra Whey Pro to wysokiej klasy mieszanka proteiny serwatkowej, która ma zarówno świetną jakość jak i ceny. Jedna łyżka Ultra Whey Pro dostarcza 22 gramy proteiny.

Informacja żywieniowa:
Zawartość w 1 porcji (30 g)
- Wartość kaloryczna 116 kcal
w tym kalorie z tłuszczu 14 kcal
- Białko 22 g
- Tłuszcze 1.5 g
- Węglowodany 3.5 g
w tym cukry 3.0 g
- Wapń 88 mg
- Fosfor 79 mg
- Sód 65 mg
- Potas 166 mg.

Sposób użycia:
Jedną porcję (30g) wymieszać z ok 250ml wody lub mleka, stosować 1-3 razy dziennie.


Koniecznie sprawdź cenę na dzisiejsza noc !!!

https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Ultra_Whey_Pro-opis505.html


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
ło****a kogut kupilem za 179 wczoraj... javascript: test('');
javascript: test('');javascript: test('');
javascript: test('');

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Pięknie Bartosz ! Myślałem ze po takim treningu nie bedziesz w stanie wymyślić nic konkretnego ... jednak sie myliłem , twardy chłop z ciebie

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1366
chyba jednak nie zostawili moze warto poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
ee Kogut, ostatnio było juz to białeczko u Ciebie w promocji. Robisz sie przewidywalny . Drugi raz od Ciebie tego nie kupie

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2799
te 179 to juz raczej po promocji co?
Kogut jak dajesz promocje, to o jakiejs stalej porze, bo czlowiek nie jest w stanie polapac sie kiedy ma sprawdzic, czy jest cos nowego... :-/
a jak sa juz promocje poznym wieczorem, to przynajmniej do poludnia nastepnego dnia

The One

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
oki pewnie , zosatwiłem ci info na gg
bedzie zawsze o 20 !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
mam nadzieje koguciku. ale promocje takie robisz ze ....

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
jaka byla cena tego bialka ??

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do 160zl

Następny temat

w jakich ilosciach

WHEY premium