SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL PROMOCJI ODZYWEK AMERYKAŃSKICH FIRM W SKLEPIE SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
fajne

białko zjadłbm gdyby było przez nas zbadane na zawartośc.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9840
dokładnie miętki
teraz to strach brac do gęby made in hameryka

a dodatkowo niska cena wpływa na spaczone moje myślenie o tym białku

chociaż prolo swego czasu było po 99zł za 225 więc... moze jest oki-może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 405
Owszem białko nie przeszlo badań i Waszych testów mimo to uważam że bedzie ok. Nasza aukcja to uklon w Waszą strone co tydzien będziemy proponować coś taniej . Niestety nie ma mozliwości rezerwacji towaru bo te zakupy to okazja na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Mam nadzieje że z czasem sie do takich promocji przyzwyczaicie i nie będziecie wypatrywać w nich jedynie oszustwa i naciągania.

Więcej optymizmu panowie - ta akcja jest dla was!

Realizujemy zamówienia hurtowe w razie pytan dzwon 606398860 , numer GG : 4770371

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
fajne promocje ale z tego co wiem nigdy mi nie podchodzil fruit punch z odzywek z usa(a na zdjeciu staku kreatynowego jest, mam nadzieje ze sa jakies alternatywy)
jesli promocja bedzie dalej to sprobuje w przyszlosci. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Łałałiła ... to białeczko to piękna sprawa - staracie sie chłopaki nie ma co ... liczymy na częste takie promocje !






Pozdrawiam !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 405
Dzieki serdeczne ! Mysle że co jakiś czas będziemy was zaskakiwać!

Realizujemy zamówienia hurtowe w razie pytan dzwon 606398860 , numer GG : 4770371

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Białeczko zamówione - jak tylko dojdzie to opisze je.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....chodziło mi o to,ze jesli ktos co tydzień bedzie cos zamawiał to co tydzień bedziecie mu paczke wysyłali??
a jesli to stały klient (tzn. kupował juz pare razy)i jakby sabie zażyczył aby paczke mu wysłać ale jedna - a dużą - raz w miesiący (po co tracic kase na poszczególne pobrania na poczcie)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
wziąłem czekoladowego Clutcha na spróbowanie, mam nadzieje że będzie smakował równie dobrze jak Matrix Syntraxa

solaros - chyba nie da rady tak bo przez to że sprzedają po tak niskich cenach to musieliby dokładać do przesyłki

Zmieniony przez - skorup w dniu 2007-10-31 12:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
ja wziąłem waniliowego

panowie, opłaca sie, patrzyłem na sklepach w usa to 47$ trza dać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do 160zl

Następny temat

w jakich ilosciach

WHEY premium