SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLICZNOŚĆ II GRUPA I CYKL I

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
A co z martwym ciagiem i przysiadami z esztanga? Mam 15 lat i podobno sa to cwiczenia zbyt ciezkie jak na moj kregoslup :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
PRZED PODJĘCIEM JAKIEGOKOLWIEK PROGRAMU TRENINGOWO - DIETETYCZNEGO NALEŻY ZASIĘGNĄĆ OPINII LEKARZA SPECJALISTY.

AUTOR NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA URAZY I USZKODZENIA CIAŁA SPOWODOWANE NIEWŁAŚCIWYM ZASTOSOWANIEM PODANYCH MATERIAŁÓW

PRZEDSTAWIONE W AKCJI CYKLICZNEJ PROGRAMY NIE STANOWIĄ MATERIAŁU INSTRUKTAŻOWEGO, A JEDYNIE PEŁNIĄ FUNKCIĘ INFORMACYJNĄ

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
Rozumiem, pytam tlyko czy istnieje jakies cwiczenie ZAMIAST martwego ciagu i przysiadow ktore moglbym cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3103
a ja mam pytanie co do miesni 2glowych ud
da sie je jakos inaczej w warunkach domowych cwiczyc w tym programie? bo nie wiem skad jakas opaske wziac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12649
anc_kozak - wystarczy użyć zwykłego paska do spodni. Ja przywiązuję obciążenie do liny wspinaczkowej, ale chyba łatwiej będzie Ci znaleźć pasek w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
SierO89

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
anc_kozak

Nie bądź leniem...

Zwykły pasek styka.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Powstał mi problem.
Na czwartkowym treningu musiałem coś skiepszczyć z przysiadami, bo wczoraj i dzisiaj czuję rwanie lekkie w górnej części lewego kolana podczas podnoszenia się z przysiadu. Podobnie podczas wstawania, z krzesła, np. Podczas siadania/ schodzenia do przysiadu jest to o niebo lżejsze, choć też da się wyczuć.
Prawdopodobnie schrzaniłem technikę(bo ciężar i rozgrzewka były dobre), bo byłem słabo skoncentrowany.
Od kilku chwil już mnie mniej rwie, ale da się poczuć lekkie "przeskakiwanie, którego wcześniej nie było.
A więc:
Czy, jeżeli do poniedziałku dyskomfort w kolanie nie zniknie to:
-mam darować sobie nogi, i jechać dalej?(w poniedziałek powinienem wchodzić w 3 obwody).
-pojechać parę treningów z 2 obwodami, i w 3 wejść dopiero jak będzie wszystko Ok?
(co do tego punktu to dodam, że pierwsze dwa treningi były dziwne, bo nie wiedziałem jakie obciążenia dać, a dzisiejszy był bez nóg, i mało forsujący, więc może i dobrze poczekać z 3 obwodami jeden lub dwa treningi, bo nie przyzwyczaiłem się do dwóch jeszcze:/?)
A może jeszcze coś innego?

Do lekarza pójdę, jeśli dyskomfort(teraz już niewielki) nie zniknie całkowicie za jakiś czas(uprzedzając komentarz o konsultację z lekarzem )

Pozdrawiam,
Jaronir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Czy, jeżeli do poniedziałku dyskomfort w kolanie nie zniknie to:
-mam darować sobie nogi, i jechać dalej?(w poniedziałek powinienem wchodzić w 3 obwody). DOKŁADNIE- DARUJ SOBIE CZWOROGŁOWE, DWUGŁOWE RÓB DELIKATNIE
-pojechać parę treningów z 2 obwodami, i w 3 wejść dopiero jak będzie wszystko Ok? NIE - DLACZEGO RESZTA CIAŁĄ MA "CIERPIEC" Z POWODU KONTUZJI NOGI?
(co do tego punktu to dodam, że pierwsze dwa treningi były dziwne, bo nie wiedziałem jakie obciążenia dać, a dzisiejszy był bez nóg, i mało forsujący, więc może i dobrze poczekać z 3 obwodami jeden lub dwa treningi, bo nie przyzwyczaiłem się do dwóch jeszcze:/?) JEŚLI CZUJESZ SIĘ NNIE NA SIŁĄCH, TO RÓB 2
A może jeszcze coś innego?

Do lekarza pójdę, jeśli dyskomfort(teraz już niewielki) nie zniknie całkowicie za jakiś czas(uprzedzając komentarz o konsultację z lekarzem )

NIE PANIKUJ.

MIEWAM TAK CZASAMI I PRZECHODZI PO 1-3 DNIACH.
JEŚLI NIE PRZEJDZIE PO 3 DNIACH WAL DO MEDYKA.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Spoko, lada moment będzie Ok. Będę bardzo uważał na nogi, pojadę jeden trening jeszcze z 2 obwodami, a potem dalej.
Dzięki.

Pozdrawiam,
Jaronir
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na cyklu kreatyny

Następny temat

napięte mięśnie

WHEY premium