SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO Z ROBERTEM SZCZEPAŃSKIM

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
A ja ci odparuje że na ostatnich zawodach cyklu wygrał Kowalczyk przed Orłem. Pozatym chyba nie bardzo znasz zasady punktacji do klasyfikacji generalnej - zlicza się punkty z 4 najlepszych dla danego zawodnika zawodów. mozna startować i 6 razy ale punkty do klasyfikacji bierze się z 4 najlepszych. Powiedziałem takie rzeczy się udowadnia na zawodach a nie poza nimi a Orzeł tego nie udowodnił. Niech to pokarze na zawodach to powiem że jest lepszy Orzeł zreszta mało mnie to obchodzi Orłowi czy kowalczykowi do Dymka to ... bez komenarza.

Chodzi mi o to ze stara federacja niczego się nie nauczyła i dalej stosuje swoje zagrywki - wystawia zawodników wedłóg swoiego widzimisie a nie wedłóg miejsc jakie zajeli. Kowalczyk był 2 z kolei zawodnikiem w klasyfikacji który został przy starej federacji i ot jak mu podziekowali. nic nic żescie się wraz nie nauczyli. Tak się nie robi panowie w sporcie do czego by to było podobne jeśli by np PZPN zgłaszał do rozgrywek UEFA druzynę ze środka tabeli piłkarskiej bo się komuś uwidziało że oni mają najmocniejsza druzyne. Zajmowane miejsca do czegoś zobowiazują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Acha i sprawdziłem dla świętego spokoju żeby czasem chłopakowi krzywdy nie robic. Kowalczyk z Orłem startowali razem na 2 zawodach i na eliminacjach za kazdym razem lepszy był Kowalczyk. Fakty mówia co innego niz ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce mi się z tobą gadać!!! Masz chore filmy i tyle! Aha Sławek w Lesznie miał zroz***any łokieć!I co ty na
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Nie ja po prostu nie podchodze emocjonalnie do takich spraw tylko jestem rzeczowy i trzymam się faktów. Zresztą bedzie miał szansę Orzeł udowodnic co jest wart posmatrim uwidzim, bo Rzeczywiscie Kowalczyk na meczu Polska Reszta Świata nie błysnoł zreszta jak cała reszta prócz Pudziana.
Tylko mi się k****sko niepodoba brak jakichkolwiek zasad w tym sporcie. Powinno byc przed sezonem jasno ustalone: zawodnik 1,2 na MS i ME; 3 na zawody jakies tam 4 na zawody ..., pierwsza 4 na mecz Polska Reszta Świata. A tak to wkółko przekręty i przekręty zawsze kogos skrzywdza.
OK bez urazy niech godnie reprezentuje Polskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
W kwestii Orla i Kowalczyka panalbin przyznaje Ci calkowita racje. Co prawda nie jest powiedziane, ze Slawek jest slaby. Mowilem juz wielokrotnie, ze potencjal ma bardzo duzy i jak solidnie potrenuje na sprzecie bedzie duzo lepszy.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Witam wszystkich. Jak milo znowu zobaczyc stare dobre SFD. Az sie lza w oku kreci ze nic sie tu nie zmienia mimo posuniecia w czasie... No chyba tylko nick'i sie zmieniaja. Pozdrowienia dla calego SFD.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2883
Grupa INT, idż do przedszkola sprzeczać się z chłopakami, czy szybszy jest zielony czy czerwony samochodzik. To będzie zbliżony poziom dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 187
Po co te wszystkie kłótnie... kto jest lepszy Kowalczyk czy Orzeł...
Dajcie se na wstrzymanie ... jesteśmy młodzi , wszystko przed nami ...
zwycięży lepszy ..
pozdrawiam wszystkich SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Rodzynek, jak do tej pory to Ty udowodniles, ze jestes lepszy od Slawka i tyle. Nie ma wiecej tematu.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
O proszę - następny legnicznian na forum
czy aby nie z Głogowskiej???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

techniki na głowę

Następny temat

Taśmy na nadgarstki

WHEY premium