SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO Z ROBERTEM SZCZEPAŃSKIM

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Nic ci nie jestem w stanie wytknac bo ktos się postarał aby niewygodne posty zostały pokasowane.
Odpowiadajac na twoje pytanie jestem bardzo blisko i tu się zdziwisz waszej federacji ale ja zawsze staram się być obiektywny. Jeśli masz dostęp do skasownych postów poczytaj sobie moje wypowiedzi w nich a zobaczysz że od poczatku was popierałem i byłem za wami. Poszukaj w archiwum a zobaczysz że jeszcze przed konfliktem ostro krytykowałem starą federację za jej metody. Teraz jedynie jestem obiektywny w ocenie tego co się dzieje i gdy będę widział że z wami postępują nie fer jak najbardziej będę o tym pisał. Na dzień dzisiejszy niestety ale wam też można dużo zarzucić - gdzie ta obiecana 2 liga ? gdzie więcej startów dla chłopaków z 1 ligi w starej mieli po 4 u was to samo i w końcu kasa ale dla szarych strongmanów jak bedą dzielone zyski z zawodów co zyskali szarzy strongmeni ? podniesienie o kilka tysięcy za udział zajecie tam któregoś miejsca ale tylko w 4 zawodach na rok, czy też będzie pula z zysków za zawody podzielona dla wszystkich a nie tylko dla załorzycieli organizacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Zastanow sie o co pytasz...Zagladasz komus do kieszeni choc sam nie bierzesz w tym czynnego udzialu.Zaden z nas nigdy nie pisal o tym ze ma za malo startow w Pucharze Polski.Chodzilo nam zawsze o inne starty i pokazy.I wiem ze tych bedzie w tym roku wiecej i tu juz nalezy sie cieszyc.Poza tym dlaczego nie napiszesz o tym co nowego a zagladasz do kieszeni zawodnikow i organizatorow.Przeciez cala przeszlosc nie rozchodzila sie o pieniadze(przynajmniej ja nigdy nie stawialem takiego zarzutu..) a o traktowanie zawodnikow i niejasne zagrywki panow B.i W.
Dlaczego nie napiszesz o tym ze KAZDY ZAWODNIK OPROCZ ZAPRACOWANYCH POPRZEZ WLASNA POSTAWE PIENIEDZY NA POSZCZEGOLNYCH ZAWODACH OTRZYMA W TYM ROKU SPRZĘD,UBIORY,DRESY,BUTY I ODZYWKI SPORTOWE ZA KWOTE OK.....KILKUNASTU TYSIECY ZLOTYCH NA OSOBE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy to malo??/I otrzyma to kazdy zawodnik bez wzgledu na staz w tym sporcie.Wszyscy UCZCIWIE PO RÓWNO!!!!!!!!!!!
I kogo nazywasz SZARYMI STRONGMANAMI??? To zostawie bez komentarza....
Jesli chodzi o druga lige to zapewniam Cie ze juz odbywaja sie zmagania lokalne dla wszystkich tych ktorzy chca sie zmierzyc nie tylko z ciezarem ale takze z samym soba...
Poza tym pisanie ze nie jestem w stanie uwierzyc jak blisko jestes mnie i moich kolegow traktuje jako próbę uwiarygodnienia siebie jako zródla pewnych informacji.A myśle ze jest zupelnie inaczej.Czytajac to co piszesz uwazam ze jestes zbyt daleko...Pozdrawiam Cie mimo wszystko...

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ok rozmowa zaszła za daleko.

jeśli nie masz nic przeciw to niech Michail usunie nasze ostatnie wypowiedzi. A ty po prostu napisz w osobnym poscie o 2 lidze, dodatkowych startach gratyfikacjach dla zawodników tak bedzie znacznie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
panalbin

a Ty co -z Urzędu Skarobwego?
A może ze Związku Zawodowego kibiców??

Dajcie na looz.

Czy już ani jedna dyskusja o tym sporcie nie może toczyć się MERYTORYCZNIE???

Kur...ani jeden nie zabierze się za choćby opsianie treningu dla początkujących, albo odzywiania w strongach tylko ****a kasa i kasa...do zrzygania...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Michail ma racje, dziwne ze jescze nikt niepomyslal o spozadzeniu jakiegos źródła wiedzy dla poczatkujacych siłaczy

z tego co mi wiadomo to IFSA niemoze sobie pozwolić na brak obecnego MŚ na zawodach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panalbin! Słuchaj Orzeł wystąpi z Szczepańskim w Pucharze Świata Drużynowym i indywidualnym! Tak jak kiedyś Dymek i Pudzian!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
A wogóle to proponuje zeby ktoś załorzył 3 federację zakręcił się przy RMF FM zeby przy swojej inwazji mocy zorganizowała lokalne zawody siłaczy tak jak kiedyś Lato z Radiem i będzie całkiem wesoło. RMFFM jest zwiazana z Polsatem to może i by gdzies transmisje z takich zawodów upchneli zamiast bzdurnego serialu. To w przyszłym roku na MS i ME pojedzie całkiem nieznany nikomu chłopek z Koziej Wólki no jak już Polsat w końcu Michnik z Rapaczyńską kupią to to na bank załatwią

Swoją drogą myślałem że Kowalczyka puszczą nie Orła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mylisz się ! Kowalczyk musisz przyznać że jest słabszy od Orła! A po za tym teraz Sławek jest w za***istej formie, tylko jeszcze ma kontuzję(mam nadzieje że wyleczy) ale tak to ma większą MOC od jakiego kolwiek strongmena może i nawet większą od Sczepańskiego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Takie rzeczy to sie udowadnia na zawodach kto jest lepszy. Kowalczyk był w klasyfikacji generalnej 7 Orzeł 10. Logika jest prosta. To przez takie własnie zagrywki stara federacja potraciła najlepszych zawodników iz a to ich nie lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty! Jak byś śledził na bierzonco, to byś wiedział że Sławek miał złamany kciuk i nie ćwiczyć ponad 2 miech a potem po tygodniu po zdjęciu gipsu miał zawody! I tak dobrze u posżło! A miał tylko 4 starty a Kowalczyk 5 lub 6!I Sławek odrazu wy***ał 3 rekordy! To samo mówi za siebie! Pomyś czasem!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

techniki na głowę

Następny temat

Taśmy na nadgarstki

WHEY premium