SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO NA PIOERWSZY CYKL?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
Witam wszystkich forumowiczów!

Mam taki ,,problem" ale najpierw napiszę o sobie kilka słów.
Mam 19 lat (skonczylem w kwietniu) 183cm wzrostu, waze ok 73kg. ,,Ćwiczę" od 11 miesięcy ale są to ćwiczenia domowe. Biceps na hantelku, triceps na hantelku lub poprostu robie ,,pompki tyłem", pompki z plecakiem a w nim hantelek, brzuszki zwykłe i skośne, podciągam się nadchwytem i podchwytem, wznopsy nadgarstka z ciężarkiem, 2x w tygodniu na pływalnie, jeździłem na rowerze (w zimie na stacjonarnym codziennie po 20 minut na 90% możliwości) i biegałem. Teraz dostałem sie na studia na których będę miał w ramach wfu do wyboru między innymi siłownię i będę muisiał byc przynajniej te 3 razy w tyygodniu tam.
Chciałbym troche urosnąć ale nie chce wyglądać jak kulturysta, poprostu troche poćwiczyć. Koledzy mówili, ze mogłbym wziaść kreatyne, dextroze i jakies białko do uzupełnienia diety, co wy byscie polecili? jaka kreatyna i jakie białko?
moja dieta w sumie jest słaba szczegółnie w okresie wakacji bo jakis alkohol sie ciagle pije... ale od września będzie zdecydowanie lepsza jednak widzę, że nie dam rady zjesc 170 gr białka dziennie z tąd pomysł na odzywke białkową...
Pewnie smieszy was, ze juz teraz to planuje ale chce to wszystko rozpisac kupić i nie mieć na ostatnią chwilkę. Moze moja waga jest niska ale nie jestem super szczupły - mam na brzuszku około 3 warstw tłuszczyu po 1 cm dlatego w miarę mozliwosci wolałbym wiecej nie tyć!

Dietę dopiero układam dlatego cięźżko mi dokładnie napisać jak to będzie wyglądało. Wiem narazie, ze potrzebuje około 2300 kcal w tym 40$ weglowodanów, 30% białek i 30% tłuszczy a to daje:
ok 225 gr wegli
ok 170g białka
ok 75 gr tluszczu

Czy do tyakiej diety i sposobu ćwiczenia - 3-4 razy w tygodniu pasuje kreatyna, dextroza plus ewentualnie białko? Jeśli coś innego polecicie to co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
Na pewno nie będziesz wyglądał jak kulturysta.
Btw. Jak określiłeś ile masz warstw tłuszczu na brzuchu i ich grubość ?

Zmieniony przez - Quatrro w dniu 2007-07-11 18:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
wiem, ze nie ale chciałem to ,,zaznaczyć"

hmm... te ,,warstwy" to policzyłem, ze jak siedzę to tyle ich mam ;p

nikt nie umie nic doradzic??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a trening sobie zaplanowałeś?>
twoje pytania sa w tej chwili przedwczesne bo ani diety ani treningu nie masz,
w związku z tym sam pomyśl jak można ci trafnie doradzić...

jak juz ułozysz wszystkom o czym wspomniałem to odświerz temat a wtedy napewno ci doradzimy- jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8963
ułuz na spokojnie diete (po przestudiowaniu uprzednio kilku madrych artykułów jakie zawiera te forum) a jak juz bedzie ja mial to wtedy sprawdz jakie masz braki i dostosuj czy duzo ianera kupowac czy białka a do tego spokojnie mono mozesz zarzucic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzialanie thyroterm

Następny temat

MAŁY CYKL NA MASĘ

WHEY premium