SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO NA 1 CYKL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje dane są jak najbardziej prawdziwe(chodzi o profil) więc nie dziwicie się pewnie że chciałbym je poprawić. Nie chcę jednak przesadzać... Możecie zaproponować coś skutecznego ale niezbyt szkodliwego( tak dla początkującego)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
VuDu i co z tego ze przywalisz jakis sok jak twoj organizm po prostu nie bedzie w stanie tego wykorzystac...
Zaleje cie woda, zejdzie wszystko po 2 miechach i tyle bedzie z twojego pakowania.
Poszukaj cos o receptorach androgennych i o mechanizmie dzialania sterydow to sam sie przekonasz ze nie da rady przy twoich rozmiarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
pewnei dopiero zaczynasz cwiczyc? Odwiedz najpierw dzial "trening" neich ci pomoga w rozpisaniu treningu ,pozniej dzial "Odzywianie" i grzecznie popros o diete ,nastepnei po kilku latach cwiczen (w zaleznosci jak bedzie ci szlo) dzial "Odzywki,Suplementy" ! ! !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyluzuj nie masz do czynienia z dzieciakiem... Ja wyznaję zasadę : po co robić coś 5 lat skoro można zrobić w rok, chociaż rzecz jasna zależy mi na zdrowiu... a ćwiczyłem już jakiś czas , tyle że nieregularnie, co ja zrobię, że masa mi nie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 240 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6955
tak jak wyzej dzial "Odzywianie" no i obowiazkowo badania
na obecnosc tasiemca

..:: Śmierć jest tylko kolejną ścieżką, którą każdy musi przejść ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za "inteligentne" odpowiedzi - klasa i jeszcze raz klasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Profil hardcore !!!
Nie bierz sie jeszcze za koksy bo masz tyle w udzie co wiekszosc chlopakow z forum w łapce
Przy tej wadze moglbys sobie wyrzadzic krzywde.
Ułóż sobie porzadna diete bo nie wierze ze masz dobra...
Przy dobrej diecie dla Ciebie to nie ma****a we wsi zebys nie przytyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Dobrze mowia, czlowieku ty prawie przeswitujesz, dojedz do jakis 80kg przez dobra diete, czeste posilki, suplementy ktorych jest cala masa.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
Na suplementy jeszcze przyjdzie czas

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja też myślę że powinieneś wyluzować... To nie jest najlepsza droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
kreatyna !

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może Cię to zdziwi ale kretke brałem i na mnie za bardzo nie działa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mam brać Tamoxifen ? daje SOGA za pomoc.

Następny temat

DO WSZYSTKICH!!!

WHEY premium