SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO DALEJ>??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
Siemanko. wiec tak chce zasiegnac porad bardziej doswiadczonych zebyscie mi powiedzeli co mam dalej z soba robic... a konkretnie:

Staż : 5 miesiecy z planem
Waga : 74
Wzrost:182
Cel: maaasa:D
dieta: byla i bedzie

koncze teraz drugi miesiac treningu doradzonego przez adzika split 2x tyg.
sila napewno poszla ale z masa kiepsko bo przez 2 miechy przyszlo tak 1,5-2kg nie wiem czy to wina diety bo bo jej przestrzegalem przez miesiac bardzo i bardziej doswiadczeni mi mowili ze dobra byla... moze odkrylem ze jestem ektomorfikiem chociaz myslalem ze endo bo zawsze mialem tendencje do odkladania tluszczu w brzucha i nadal troche tam zostalo:D

przez lipiec bralem do diety gain bolica po treningu

pod koniec wrzesnia zamierzam zrobic 1 cykl na mono i do tego taki suplement potreningowy all-in-one sie nazywa... obie rzeczy z all starsa bo mam taniej po znajomosci.

dobra glowne pytanie jest co do zmiany treningu bo 4 razy w tyg juz mi sie nie widzi smigac na silke i mysle czy tego nie zamienic na zwyklego splita... Co wy na to??
Chce do konca roku wejsc powyzej 80 kg

z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Ja bym mimo "znudzenia" ćwiczył cały okres cyklu treningowego jednym i tym samym planem.
Co do odpoczynku to jest wskazany, w zależności od samopoczucia zrób sobie 1-2 tygodnie luzu ale najlepiej nie rezygnować całkowicie z ćwiczeń tylko robić 1-2 treningi w tygodniu małymi cieżarami. No chyba, że jeszcze inne sporty uprawiasz. To w takim wypadku wystarczą one.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a moze Fbw Cie interesujejest to dobry trening

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
wcale nie taki dobry nie na wszystkich działa trening jak trening nie wiem co z wami że ciągle fbw niczym od innych się nie różni plan jak plan jak efekty mają być to będą a jak nie to nie i żaden plan tego nie zmieni a to kombinowanie z planami niema sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
skad koles wiesz xxx2 pewnie jedziesz splitem caly czas i ciula wiesz jak dziala Fbw zreszta autor zrobi co ze chce jak ten lan co teraz cwiczy nim daje efekty to moze dalej nim jechac tylko cwiczenia zmienic na inne a jak juz nie beje efektow moze zmienic

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
xxx2 i stad sie bierze brak wiedzy u takich ludzi jak ty!

yamek ma racje ze pewnie cisniesz tym splitem non stop od lipca 2007(staz masz w profilu) i stoi w miejscu to 33 w łapie

ehhhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
do autora: teraz czas na zmiane, jesli 4x w tygodniu za duzo to FBW 2-3x w tygodniu

wcale nie taki dobry nie na wszystkich działa trening jak trening nie wiem co z wami że ciągle fbw niczym od innych się nie różni plan jak plan jak efekty mają być to będą a jak nie to nie i żaden plan tego nie zmieni
wiekszych glupot ostatnio nie widzialem

nic na wszystkich nie dziala, ale jak miesnie dostaja inne bodzce,to efekty beda na pewno. FBW niczym sie nie rozni od innych planow? ten tekst mnie roz***** poczytaj lepiej, przyda ci sie, podstawowa wiedza. Efekty zaleza wlasnie od treningu, jaki plan sie wybierze etc to ma najwieksze znaczenie, brak mi slow zeby wyrazic jakie glupoty napisales.

a to kombinowanie z planami niema sensu.
uloz sobie jeden plan i cwicz nim przez 10lat, dobre efekty beda na pewno, przeciez nie ma dla ciebie roznicy czym cwiczysz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
sam testuje fbw od 5 tygodni i jakoś kompletnie nic mimo diety o 500 kcal wiekszej niż potrzeba więc akurat na mnie nie działa plan ronina więc pisze jak jest.

buakaw a ty taki cwaniak a danych nawet niemasz tak samo ty bery wiec nie wiadomo z kim doczynienia.

Zmieniony przez - xxx2 w dniu 2008-08-23 11:24:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
sam testuje fbw od 5 tygodni i jakoś kompletnie nic mimo diety o 500 kcal wiekszej niż potrzeba więc akurat na mnie nie działa plan ronina więc pisze jak jest.

nie potrafisz cwiczyc, zla technika, machanie bez sensu, zly ciezar wszystko przeklada sie na efekty. Jak nie czujesz danego miesnia podczas wykonywania cwiczen, to cwiczysz machanie tylko, zeby przekonac sie ze cos nie dziala, trzeba doswiadczenia obeznania, a nie osoby ktora jest poczatkujaca male ma pojecie i pisze durnoty.

buakaw a ty taki cwaniak a danych nawet niemasz tak samo ty bery wiec nie wiadomo z kim doczynienia.

do czego ci to potrzebne? co wazniejsze to wpisalem, reszta nie powinna cie obchodzic. Nie pisz tutaj glupot o tym ze plan nie ma znaczenia, ze jak ma zadzialac to zadziala, bo to jest smieszne.

Doucz sie najpier a pozniej pisz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
człowieku wes sie nie unos bo Ci żyłka peknie hehe
zapraszamy do lektury skoro FBW u Ciebie nie przynosi efektów widac musi byc jakis problem natury technicznej o ktorym nie masz pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
no jest jakiś problem no sory po prostu pisze jak mam bo sie wku*** jak mi coś nie idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
podstawa w tym sporcie jak i w innym jest przede wszystkim cierpliwość, a także umiejetność nauki na własnych błedach, wiec nie ma sie co denerwowac tylko szukać przyczyny i możliwości jej rozwiązania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wskazówki i makrocykl dla "jasia"

Następny temat

chce przytyc kilka KG prosze o fachowa pomoc !!

WHEY premium