SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

COŚ NIE TAK Z OBLICZENIAMI ....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
Ty a niby co z tym ryżem ? Skoro podaje się,że woreczek 100g. ryżu to np.399 kcal. to po ugotowaniu tyle ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Oczywiście liczysz wartości z surowego. Woda kalorii nie ma. I właśnie wychodzi ok 400kcal

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
posilek powinno sie zjadac 1-1,5h przed treningiem i do jednej godziny po treningu. 4 godziny przed treningiem to nie wiem czy pozniej mialbym sile :) a produkty wazy sie przed obrobka termiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
I dla tego nie wiem po co się saoae burzy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3819
Nie burzę się, a po prostu wydało mi się dość dużo ryżu, tj. 150-200g na jeden posiłek. Tym samym pomyślałem, że może ważony jest po ugotowaniu. Jeżeli jest inaczej to bardzo dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
Cieszę się,że są ludzie z którymi da się dogadać. Tak z drugiej strony to jestem szczupły i nic nie ćwiczę ,ale jem 3 posiłki dziennie więc na obiad zjadam 150g. ryżu lub kaszy a do tego ćwiartkę z kurczaka i jakoś tego po mnie nie widać. He,he. Piję słodkie napoje(2 łyżeczki cukru), 5-6 kaw dziennie i kompletnie nie mogę nabrać ani masy ani tymbardziej mięśni. Jednak 3 godziny po obiedzie muszę coś zjeść bo zaczynam sie pocić,drzeć i słabnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Masz bardzo szybki metabolizm, to na pewno. Jednak nawet z nim, przy odpowiedniej diecie da się zrobić wagę. Jednak bez treningu mięśnie nie urosną. Musi być jakiś bodziec do ich wzrostu. Poprzez trening "niszczysz" włókna mięśniowe które dzięki odpowiedniemu odżywianiu regenerują się grubsze i silniejsze.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
Tak. Teraz gdy nadchodzi wiosna czas zająć się jakimś treningiem. W prawdzie mieszkam na działce ROD ale mam tam 15 kg. hantle i drążek do podciągania więc na razie mi wystarczy. I tak nie zrobię więcej pompek na kolanach jak 10 a podciągnięć na drążku z podparciem nóg wiecej niż 2. Ale od czegoś trzeba zacząć. Prawda? A jeszcze mam pytanie: zrobiłem tą rozpiskę posiłków i wyszło mi za mało o 500 kcal. a za dużo białek o 150g. Czy muszę to jakoś zrównać? Czy za dużo białek w czymś będzie przeszkadzać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
nadmiar bialka w diecie jest szkodliwy. mozna znalezc sporo artykuluw na ten temat. lepiej starac sie nie przekraczac pewniej dawki a kalorie uzupelnic weglami lub tluszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
O.K. muszę poprawić...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje - ocena

Następny temat

Masa stoi w miejscu

WHEY premium