SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHRZĄSTKA - Up & down.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 729 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5325
Kukix, gdyby mi strzelało "trochę", to nie pisałbym tego post'a.

Poza tym mi nie strzela kość, a przeskakuje chrząstka. Kiedy mam wyprostowaną rękę - chrząstka jest na swoim miejscu (spód łokcia), a kiedy uginam rękę - jest od jego wewnętrzej strony.

Ćwiczenia na triceps, itp. zdają się trudniejsze.

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
Pozdrawiam!
Adson

Pozdrawiam!
Adson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 949
tak, ale niektórzy ludzie panikują.... byle co ich zakuje, i od razu do lekarza...(jak ja kiedyś)
Raz poszedłem do lekaża, bo też mi w łokciu przeskakuje, jak pokazałem to lekarzowi, to mnie wysmiał, i powiedział, żebym dał sobie spokój...

webmaster

webmaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 729 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5325
Ja panikarzem, to raczej nie jestem.

Taki przesuw chrząstki, jaki mam wydaje mi się nienormalny. Z resztą już dawno powinienem iść z tym do lekarza.

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
Pozdrawiam!
Adson

Pozdrawiam!
Adson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Na Twoim miejscu Kukix to bym zaniechał z chodzeniem do tego lekarza, żaden specjalista nie wyśmiał by pacjenta. Takie jest moje zdanie.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Co to do cholery za lekarze, ktorzy smieja sie z pacjentow ? ( bez komentarza ).

Adson - ta dolegliwosc moze byc przyczyna przeciazenia stawu lokciowego lub nieprawidlowa technika wykonywanych cwiczen ( szarpania itd. ) - ale mysle, ze dbasz o technike, takze problem moze tkwic w nadmiedrnym przeciazeniu stawu.
Sproboj przed kazdym treningiem dobrze sie rozgrzac, zmobilizowac do pracy wszystkie stawy. Unikaj narazie cwiczen, ktore powoduja ten dyskomfort. Zmniejsz ciezar.
Jesli dolegliwosc nie ustapi - udaj sie do specjalisty.

Pozdrawiam !




Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 729 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5325
Mariux, o technikę na prawdę dbam, więc to nie tu leży problem. Tak jak mówisz - rozgrzewka. Szczerze mówiąc rozgrzewam się bardzo rzadko - mój błąd.

Spróbuję to zmienić i faktycznie, jeżeli rozruszanie stawów przed treningiem nic nie pomoże, to będę musiał zrobić przebieżkę do lekarza.

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
Pozdrawiam!
Adson

Pozdrawiam!
Adson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 949
mi sięjakośjużodechcialo chodzić do lekarza...
koleśzrobił mi takąsiare, że jużwięcej tam nie wejde, chyba , że mnie wniosą..

webmaster

webmaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Też jestem cięty na lekarz. Gdy poraz 1 poszedłem do lekarza 1 kontaktu powiedział mi tyle: nie ćwicz przez rok. Nawet frajer nie wysłał mnie na żadne prześwietlenie a już wtedy moja kontuzja była w zaawansowanym stopniu rozwinięta. Gdyby od razy dał mi skierowanie do jakiegoś ortopedy może teraz mógł bym normalnie trenować.

Moja rada: kup sobie Arthryl (3 opakowania). Trochę drogo (ok 50 zł 1 op) ale naprawdę warto. Mi tylko to pomogło, a wyprubowałem już chyba z 10 sposobów na walkę z tą kontuzją. Jeszcze nie jest dokońca w porządku ale jest dużo lepiej niż wcześniej.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 729 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5325
Krawat, co to była dokładnie za kontuzja u Ciebie?

Jak możesz, to napisz, co to jest Athryl i gdzie ewentualnie mogę to dostać.

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
Pozdrawiam!
Adson

Pozdrawiam!
Adson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Było i jest to jakieś przeciążenie łokci. Wcześniej ból występował non stop i pogłębiał się przy różnego rodzaju szarpnięciach. Teraz po tym Arthrylu prawie mnie nie bolą łokcie, ale przy szarpchnięciach jednak ból się pogłębia.
Arthryl jest na receptę (nie wiem po jakiego wała) i można go dostać w każdej aptece. Nie weim czy w Twoim przypadku będzie on potrzebny ale możesz pogadać o tym z lekarzem.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa a Rzezba - prosze o POMOC

Następny temat

Gooorna czesc Klatki...

WHEY premium