SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCĘ SCHUDNĄĆ

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mam 12 lat i ważę 83 kg to bardzo dużo.
Chcę schudnąć nie koniecznie szybko chociaż o połowę lecz nie chcę stosować żadnych tabletek lub innych wspomagaczy!!
Proszę o pomoc jakieś podpowiedzi nie chodzi o ćwiczenia o ćwiczeniach wiem tylko jakieś inne sposoby.
Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1515
dieta + aeroby/jogging

[][]-----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
dieta + aeroby jak kolega wyżej dodał

w twoim wieku nie wiem czy jest sens diety (chociaż ja pierwszy raz zacząłem pod koniec 13roku życia)

najlepiej zapisz się do jakiejś sekcji sportowej (sporty walki, piłka, coś co lubisz) i to ci naprawde pomoże

musisz podać więcej danych, tak to ciężko cokolwiek ocenić

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2010-12-29 13:43:56

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij zdrowo się odżywiać , zrezygnuj z jedzenia typu fast food , kolorowych napoi , słodyczy itp . Zapisz się na jakieś treningi tego co chciała byś ćwiczyć . Wystarczy też zwykły jogging . To wystarczy .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2010-12-29 13:48:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki badań serca

Następny temat

objawy zbicia żeber

WHEY premium