SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CARBO OLIMP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Czuczuś - o okresie okołotreningowym -jesli masz problem z kaloriami- to pomysł nienajgorszy
w nietren. czy nawetb w treningowe w porach o ktorych piszesz możesz "dopijać" po troszku, lecz o tym powinna decydowac dieta, choćby i nie pojmowana dokladnie i bez jubilerskich miar czy obliczen.

widzisz sam, ze trudno precyzyjnie doradzać w takich sytuacjach, pewne wskazówki myslę,ze przekazałem Ci dośc czytelnie i juz sdam sobie z tym wszystkim bez problemu poradzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
a ten sposób dawkowania jest zły? żeby popijać to 2 razy dziennie? oczywiście kreta raz na dzień czyli po wysiłku....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
sorry nie odświeżyłem tematu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no ale przecież masz wyjaśnione; nawet jest lepszy od dużego jednorazowego [moze wyjątek po treningu], ale nie znasz swoich potrzeb mozesz albo przedobrzyć albo pić za mało.
ot cały sekret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
ja bym jednak dał tylko po treningu. a jeśli chodzi o kreatynę to bierz ją razem z carbo bo oprócz tego że po treningu organizm najlepiej wchłania kreatynę to carbo poprawia wchłanianie kreatyny9 i innych supli z resztą też np. bcaa czy też gluty) Mam rację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
przemyślałem to i w dni nietreningowe popijam sobie carbo 2 razy po śniadaniu i po obiedzie, w dni treningowe 3 razy po śniadaniu, obiedzie i po treningu :) oczywiście kreatynę 4 kaps dziennie po wysiłku :)

co o tym myślicie? yogi22?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ja myślę, że w takim razie czeka cie po cyklu konkretna redukcja :)

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
yogi22 - carbo ma dokladnie te same wegle co gainer.

gainer towlasnie mix carbo i bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
fsl - czyli że co? miałem zły pomysł z tym dawkowaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jedząc śniadanie dostarczasz do organizmu substancje odżywcze w tym węglowodany, więc zbędne jest popijanie śniadania carbo bo wtedy dostarczysz jeszcze więcej węglowodanów.
Podobnie sytuacja wygląda przy popijaniu carbo po obiedzie.

Nadwyżka węglowodanów odkłada się w postaci tłuszczu więc jak będziesz ich miał za dużo to urośnie ci opona.
Jeżeli już stosujesz carbo to ewentualnie przed treningiem jeżeli nie masz porządnego posiłku przed treningowego i po treningu jeżeli nie masz porządnego posiłku po treningowego.

Lepiej nie potrafię wyjaśnić.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mielscie tak po gainerach?

Następny temat

Potrzebuje suplement zwiększający łaknienie !

WHEY premium