SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do kosza

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Planuje zakup profesjonalnych butow do koszykówki (tak do 400zl) - jakie moglibyscie mi polecic?? zalezaloby mi na czyms maksymalnie lekkim i wygodnym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084


http://www.allegro.pl/item412820217_nike_flight_windmill_rozmiar_us_9_eur_42_5.html


Polecam te kolce Nike Flight Windmill
jest bardzo ladny!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
Dużo ostatnio słyszałam o butach Hyperdunk Nike, ale nie wiem czy są dobre, najlepiej zapytać się kogoś kto je miał/ma, podobno są stworzone specjalnie do tego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
dzięki! czekam na opinię posiadaczy tych modelów w takim razie! a czy ktoś z was słyszal o nowym modelu Victory?? podobno są niezwykle lekkie i to daje niesamowity efekt, hmmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miał może ktoś styczność z butami firmy K1X?? Chciałbym je kupić, ale nie wiem czy się opłaca? Grałbym w nich rekreacyjnie!!

Z góry dzięki za odpowiedź!!!
Pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
nie kupuj zaden Victory bo to sa za bardzo slabe! kupcie firmy NIKE to najlepsza firma na swiecie!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
Najlepiej moim zdaniem przejdź się do sklepu nike i przymierz je, podpytaj sprzedawcę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Jak masz troche więcej pieniędzy polecam Jordan V Retro.. kapitalne buty, ja mam swoje już drugi rok i nic ich nie rusza !

mam nawet zdjęcie swoich robione w Maju tego roku.. jak widać trzymają sie świetnie :



Zmieniony przez - dziku05 w dniu 2008-08-07 19:58:00

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
moj nowy typ to Nike Hyperdunk z technologia flywire. Gosc w sklepie mnie chyba przekonal i zgadzam sie, ze Nike to najlepsza firma na swiecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
Każdy ma swoje zdanie na dany temat tak na prawdę :) a mierzyłeś te buty ? Wygodne są ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
Ja na nogach mialem Nike Zoom BB II Nash Parker. Buty przeswietne, ta gabka z przodu, nie gralem w nich ale kumpel mowil ze swietnie oddychaja, a jesli o to Ci chodzi i o wygode to i Adidas Pro Model sa dobre. Jesli chcesz zeby ci trzymalo kostke to Nike Jordan XVIII albo Nike LeBron 20,5 (czy jakos tak te z 2 rzepami na srodstopiu). To ze buty sa za 400 zl nie swiadcz o tym ze sa super fajne, bo i mozesz kupic okazyjnie duzo razy lepsze buty za 250 zl. Z reszta buty to tylko malutki dodatek, kumpel nie ma za duzo hajsu i biega w New Balance / tanich adasiach, a gra na wysokim poziomie. Wazne zeby TOBIE bylo wygodnie + podstawy (jakas przewiewnosc, trzymanie kostki), a dodatki to juz takie jak lepsze ladawanie i pompka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore kola wybrac?

Następny temat

[IO 2008] Pozostałe turnieje Olimpijskie w sportach zespołowych.

WHEY premium