SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty ciężarowe.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Tak wiec raczej postawie na powerlift i ciągi oraz spacer bez butów. Kurczę szkoda, ze nie ma rozwiązania optymalnego bo tak średnio lubię ćwiczyć bez butów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
No skarpetek dziurawych założyć nie mozna, znam ten bol.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Bardziej szkoda mi, ze nie można w fajnych butach sobie ćwiczyć. Czy jakieś buty są odpowiednie do ciągów i spaceru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Najlepszy kompromis to chyba te powerliftery

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
bartas930811
Bardziej szkoda mi, ze nie można w fajnych butach sobie ćwiczyć. Czy jakieś buty są odpowiednie do ciągów i spaceru?


Spacer przecież mozesz robić w powerliftach. Martwy najlepiej w plaskim i niskim bucie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
No to jeśli spacer można w powrrliftach to pół biedy i ten martwy można na spokojnie ściągnąć bity i zrobić jak należy.


Zmieniony przez - bartas930811 w dniu 2018-12-31 00:40:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jak już dostaniesz te powerliftery czy jakiekolwiek inne buty ciężarowe to daj znać jak wrażenia z chodzenia w nich czy spacerowania po farmersku Jestem ciekaw

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Zdecydowałem się na 90% na power perfect 3 ze względu na wyglad i wyższa piętę. Raczej będę ćwiczył przysiady oraz wyciskania czy resztę na górę ciała a do martwego i spaceru sciągał. Byłem w kilku sklepach i coś nie moge dostać. I tutaj mam pytanie do tych co takie kupowali. Czy jak normalnie w takich nmd kiedy nosze rozmiar 42 2/3 to ciężarowe brać ten sam rozmiar? Chciałbym od razu trafić zamiast bawić się w wymianę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ja swoje Reeboki Liftery wziąłem w takim samym rozmiarze, co normalne buty treningowe - też Reeboki więc rozmiarówka raczej odpowiadająca. Nie było problemu.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Kupiłem power perfect 3, jak dojdą to dam znać co i jak;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeden najszerszy większy od drugiego

Następny temat

Ocena planu i ewentualne poprawki

WHEY premium