SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty ciężarowe.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Ale tylko jeden rozmiar i to 50 na tej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Rzeczywiście ale warto tak czekać na okazję ja swoje 45 i 2/3 kupiłem za 190zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 154 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9231
Jestem posiadaczem adidas Power Perfect 2 od trzech lat i nie są jakieś zmasakowane. Chodze w nich na każdym treningu który zawiera elementy dwuboju(ale martwy też da się zrobić). Nie są to komfortowe buty napewno. Na Twoim miejscu do spacerów i martwego kupiłbym trampki czy tzw. warriory, a buty ciężarowe do przysiadów. "Pływająca" noga w piankowym bucie przy wykonywaniu ciężkich ramp, jedynek, dwujek nie będzie stabilna. Buty ciężarowe najlepiej przymierzyć. Mają być bardzo ciasne. W moim przypadku normalne buty to nr44, a ciężarowe 42. Póżniej i tak się neico rozbiją.


Zmieniony przez - czosnecki w dniu 12/29/2018 5:15:55 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
bartas930811
A jak się to w końcu ma do martwego czy spaceru? No i ogólnie używałbym ich w każdy dzień na silce nawet przy robieniu klatki bądź podciąganiu.


Martwy mozna robić na upartego ale nie jest to optymalne. Lepiej zdjac i te ćwiczenie poleciec boso.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
No właśnie dotychczas wykonywałem każdy rodzaj treningu w piankowych nmd ale przy ciężarach powyżej 150kg robi się problem. Tak wstępnie myśle nad zakupem power perfect i wykonywania w nich przysiadów jak i innych ćwiczeń jak ławka w różnych wariantach, podciagania, ohp itd bo raczej nie będzie to problemem w tych butach. Co do martwego i spaceru to myślałem nad czymś takim, ze do powiedzmy 150kg robić w tych butach a powyżej kiedy zaczyna się już mocna praca robić w skarpetkach.

Napiszcie proszę co sądzicie i w jakich przypadkach/ceiczeniach nie powinienem cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
kontynuuje bo dodałem za szybko: w jakich przypadkach/ceiczeniach nie powinienem ćwiczyć w takich butach.
Dodam, ze bieganie traktuje jako zupełnie odrębna formę treningu i tutaj oczywiście inne buty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Zależy też jaki wybierzesz też model bo jedne maja wyższe podbicie na pięcie a inne mniejsze. I na takim wysokim robić ciągi to średni pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Najbardziej podobają mi się adidas power perfect 3 ale są wyższe niż adidas powerlift wiec możliwe, ze te powerlift byłyby odpowiedniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
bartas930811
No właśnie dotychczas wykonywałem każdy rodzaj treningu w piankowych nmd ale przy ciężarach powyżej 150kg robi się problem. Tak wstępnie myśle nad zakupem power perfect i wykonywania w nich przysiadów jak i innych ćwiczeń jak ławka w różnych wariantach, podciagania, ohp itd bo raczej nie będzie to problemem w tych butach. Co do martwego i spaceru to myślałem nad czymś takim, ze do powiedzmy 150kg robić w tych butach a powyżej kiedy zaczyna się już mocna praca robić w skarpetkach.

Napiszcie proszę co sądzicie i w jakich przypadkach/ceiczeniach nie powinienem cwiczyc


Nie. Rob wszystkie serie bez butów zeby adaptowac uklad nerwowy do takiej biomechaniki. Z butami to troche inne ćwiczenie i inne jednostki motoryczne sie mocniej włączają.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
bartas930811
Najbardziej podobają mi się adidas power perfect 3 ale są wyższe niż adidas powerlift wiec możliwe, ze te powerlift byłyby odpowiedniejsze.


Powerlifty na pierwszy kontakt z takim obuwiem beda najlepsze. No i cena przystępna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeden najszerszy większy od drugiego

Następny temat

Ocena planu i ewentualne poprawki

WHEY premium