SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bumper żeliwo czy ogumowane żeliwo ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 416
Jak w temacie zrobiłem sobie domowa siłownie i szukam dobrego obciążenia na allegro i w necie mam około 150kg żeliwa w domu ale strasznie się tłucze to wszystko, chciałbym żebyście mi coś polecili
Posiadam gryfy 30mm najchętniej kupilbym coś ogumowanego np z firmy Maxam ale niewiem i nigdzie nie mogę znaleźć opinii o ich produktach :/
Może ktoś coś podpowie co posiada co poleca i czy warto ?
Niewiem czy w dobrym dziale napisałem w razie co proszę o przeniesienie tematu
Pozdrawiam

Co nas nie zabije to nas wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ogumowane żeliwo, więcej na talerz wejdzie, bumpery sporo miejsca zajmą Ci. Ale wiadomo ogumowane, zawsze wiecej kosztują, jak chcesz mozesz do talerzy podlepić jakieś podkładki filcowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 416
Właśnie nie chcialbym nic podklejać itd , chciałbym żeby to było troszkę bardziej profesjonalne i dużo wytrzymało a raczej długo dlatego zelwio ogumowane... Stąd pytanie o opinie
Kupiłem zestaw za 270zl ogumowane żeliwo 30kg warstwa gumy 8mm firma "gorilla" a inne mają od 3-5 mm gumy i ciekaw jestem czy robi to roznice w trwałości bądź użytkowniu
Ale jest wiele innych tez do wyboru , może ktoś ma i podpowie co warto kupić albo jaka firmę , czy to bez znaczenia bo i tak ogumowane zelwio z kaDej firmy ma takie same właściwości

Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Po co wymieniac coś co już masz , poczytaj a gumach samoprzylepnych ( stosuje się je do podklejania pod tarasy na legarach aby zniwelować stukania . Kupujesz arkusz i wycinasz odpowiednie paski i naklejasz na krązek .Jak ci się znudzi albo bedziesz chciał zmienic to zrywasz i reszte kleju zmywasz acetonem np i nie ma nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Firma dla mnie bez znaczenia. U mnie na silowni większość to wlasnorobki i służą od lat.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ważne aby nie były za cienkie, u mnie sa takie 15kg cieniutkie jak koła od kolarzówki i strasznie popękały już, jak przy mc ktoś na nich opierał cieżar, bo są wyższe od dwudziestek normalnych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Coś w tym jest. Jesli używany ich do przysiadu czy wyciskania to nic sie nie stanie. Gorzej z martwym ciągiem, gdzie rzucamy sztange na ziemię.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 416
W takim razie bumpery odpadają znalazłem na stronie Decathlona fajne ugotowane koła kierownice 5-10-20kg ... Może ktoś posiada ?
Dają 5 lat gwarancji więc chyba muszą być niezłe

Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 416
Nie ugotowane tylko ogumowane miało być :)

Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pokaż linki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 416
https://www.decathlon.pl/talerz-pokryty-gum-10-kg-id_8388223.html

https://allegro.pl/maxam-obciazenie-zeliwne-gumowane-10kg-30mm-uchwyt-i6833552789.html

https://allegro.pl/zestaw-obciazen-30kg-2x5kg-2x10kg-30mm-gumowane-i7617547673.html

Zamierzam kupić te z Decathlona , kupiłem już te z gorilla sports podobno mają 8mm gumy czy kauczuku więc powinny być naprawdę wytrzymałe na długi czas ... Jak przyjdą z allegro to zobaczę na wykonanie :)

Co nas nie zabije to nas wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan początkującego kalistenika

Następny temat

Pomoc przy push, pull + SW

WHEY premium