SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej w trasie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Każdy posiłek, który zjesz w domu, możesz też zabrać ze sobą w pojemnik. Jak masz ochotę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Przygotowanie 5-ciu posiłków na cały dzień to jakieś 1,5 do 2h ładujesz w pudełka i po problemie :) . Duzo ludzi kożysta z takiego rozwiązania :) Pozdrawiam i powodzenia ( wystarczy chcieć )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
część posiłków stałych mozesz dać, niektóre w postaci płynnej. Nie muszi to byćjedzenie z pudełka, aby takie zjeść tzreba się zatrzymać, moze być dobra kanapka

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Kriso1987
Przygotowanie 5-ciu posiłków na cały dzień to jakieś 1,5 do 2h ładujesz w pudełka i po problemie :) . Duzo ludzi kożysta z takiego rozwiązania :) Pozdrawiam i powodzenia ( wystarczy chcieć )

Mi to zajmuje 30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To nie wiem co Ty za posiłki robisz


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-10-03 16:29:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Pewnie 4-5 takich samych posiłków w ciągu dnia. Jednak nawet wtedy 30min może okazać się zbyt mało na pokrojenie mięsa, upieczenie, ugotowanie ryżu i warzyw i zapakowanie tego. Jednak pewnie w 40min da radę.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dobra niech bedzie ze blizej 40min...gotuje ryz,ziemniaki w miedzyczasie kroje i wrzucam mieso na patelnie i smaze i co chwile mieszama wmiedzyczasie mieszania kroje warzywa...jak sie usmazy mieso to na patelnie leca jaja z cebulka i sa juz 3 posilki,do tego robie posilek z ryzu z serkiem wiejskim czy twarogiem z jogurtem naturalnym i j7z sa posilki na caly dzien :) zeby bylo szybciej to ryz i ziemniaki gotuje na dwa dni..wiec mysle ze 40min to maks ile mi zajmuje,fakt nie sa to jakies super skomplikowane posilki ale po pierwsze to mi takie jedzenie paduje i smakuje a po drugie pracuje 11h dziennie plus 2h dojazdy do dwoch prac wiec trzeba sobie radzic..jednak dla chcacego nic trudnego :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Ja zawsze sobie przygotowuje posili od razu w porcjach na dwa dni by nie tracic zbyt wiele czasu a i wygodniej.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Jak najbardziej, można w ten sposób sobie ułatwiać przygotowanie posiłków. Ważne żeby jednak w inne dni zmieniać źródła składników odżywczych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Jak sie ma malo czasu to sie kombinuje na przerozne sposoby co dwa dni rotacja...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oczy mi sie kleja, to od diety?

Następny temat

Dieta 3000kcal opinie

WHEY premium