SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch-ciagle malo.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Otoz moj dotychczasowytrening brzucha nie przynosi jakis specjalnych efektow, wiec postanowilem go troszke zmienic, a wyglada to tak:

Wznosy nog na drazku 3x 20/15/15 30sekund przerwy
Wznosy nog do brody lezac 3x 30/20/15 30 sekund przerwy
Napiecia brzucha ze wznosami klatki piersiowej 3x 20/20/20

I mam pytanie, czy przy 3x HST w tygodniu moglbym cwiczyc brzuch nieco czesciej jak po kazdym treningu? powiedzmy 4x tydzien, a moze wiecej? W sumie nie mozna sie przetrenowac, ale z tego co wiem brzuch powinno cwiczyc sie dosyc czesto z duzych intensywnoscia. To tak z ciekawosci.

p.s Trening sredni, ale zobaczymy jak bedzie z efektami.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może jakiś sprawdzony trening jak abs2??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Moim celem jest, glownie wzmocnienie dolnych partii brzucha, na co nastawila w glownej mierze trening.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Po ASB2 ladnie mi dolne miesnie brzucha poszly...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie wiem czy post jest niezrozumialy? opinii o abs2 naczytalem sie do bolu w innych tematach, chce wiedziec czy trenujac tak czesto nie bedzie problemow z przetrenowanie i ewetualnym zastojem miesni.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
A skąd my to mamy wiedzieć? Nie napisałeś nic więcej o HST. Masz dietę? Co chcesz uzyskać tak ćwicząc? Masę, czy zredukować tłuszcz?
Ani do jednego, ani do drugiego się ten program nie nadaje.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2008-11-27 22:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie przypominam sobie, aby cwiczenia na brzuch mialy istotny wplyw na redukcje, a skoro chce je wzmocnic to chyba masa, czyz nie? Diete mam, hst standart:

Przysiad / MC
wioslowanie / drazek
wyciskanie lezac
wyciskanie sztangi z klatki

No i brzuch.
Pytam jak czesto moga cwiczyc brzuch. ABSII cwiczy sie codzinnie, ale musialbym go oprawic, gdzy moim celem jest glownie wzmocnienie dolnych partii brzucha (podbrzusze), dodatkowo mam szeroka talie, co za tym idzie cwiczenie skosnych ograniczam, kazdy wie dlaczego.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie przypominam sobie, aby cwiczenia na brzuch mialy istotny wplyw na redukcje, a skoro chce je wzmocnic to chyba masa, czyz nie?

Jak duża intensywność to na redukcję się ćwiczenia brzucha nadają. Masy bez progresji nie zrobisz...

Diete mam, hst standart:

Przysiad / MC
wioslowanie / drazek
wyciskanie lezac
wyciskanie sztangi z klatki


Tu OK.

No i brzuch.
Pytam jak czesto moga cwiczyc brzuch. ABSII cwiczy sie codzinnie, ale musialbym go oprawic, gdzy moim celem jest glownie wzmocnienie dolnych partii brzucha (podbrzusze), dodatkowo mam szeroka talie, co za tym idzie cwiczenie skosnych ograniczam, kazdy wie dlaczego.


Gdzieś napisałeś, ze naczytałeś się o ABS2, a piszesz że w tym programie ćwiczy się codziennie? Do tego w ABS2 skosy - jako takie - ćwiczysz na ostatnim poziomie. Wcześniej są tylko stabilizatorami!!! Poczytaj jeszcze.
Ja ćwiczyłem ABSa razem z HST i byłem bardzo zadowolony, a najbardziej właśnie z dolnych partii brzucha! Oczywiście podczas SD rezygnowałem z ćwiczeń na brzuch. Pod koniec makrocyklu bolały mnie mięśnie w odcinku lędźwiowym, ale to jeszcze nie przetrenowanie.
Twój plan - w mojej ocenie - jest do bani, bez względu jak często byś ćwiczył.
Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2008-11-30 20:50:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Troszke pozno-zrezygnowalem jednak, i bede robil ABSII

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilość powtórzeń x ilość serii

Następny temat

Trening bez konkretnych przyrzadów

WHEY premium