SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brutalność w grach zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Jakie jest wasze spojżenie na ten temat, czy lubicie ostre starcia na boisku, czy jesteście kozakami, którzy nawet takich starć szukają, prowokują przeciwników i wreszcie czy lubicie takie rzeczy ogladać (bójki w NHL, przepychanki w piłce ręcznej, ostre wejścia w FA) zapraszam do wypowiadania się na ten temat

Barcelona forever!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
jesli chodzi o brutalnosc w koszykowce to wlasnie w ten weekend mozna bylo zaobserwowac ciekawy przyklad w meczu knicks-nuggets:D

http://video.google.pl/videoplay?docid=6340183342668645660&q=nuggets

z tym ze to juz jest lekka przesada

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
Czasem takie sytuacje są całkiem ciekawe
Sport bez zwarć i przepychanek to nie sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
to czesc sportu
w kazdej dyscyplinie jest brutalnosc
mniejsza lub wieksza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Dokładnie. Zasada fair play to tylko przepis.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
chodzi mi o to
ze bez 'brutalnosci' sport byłby inny
gdyby nie faule nie było by karnych w piłce nozej,wolnych w koszykowce,karnych minut w hokeju itp
a te wszystkie rzeczy wpływaja na atrakcyjnosc gry

gdyby np.nie byloby minut karnych w hokeju nie bylo by 'power play',co jest dosc widowiskowe czesto(zwłaszcza 5 na 3)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
serekkox można grać ostro ale z duchem fair play

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Wiem. Chodz sam wole grac lajtowo. Jak ktos gra na boisku ostro i brualnie to za chwile schodzi faulowany przeze mnie
Bo nie lubie jak np gram w gale a ktos mi sie z bara wpycha.

Zmieniony przez - serekkox w dniu 2006-12-01 14:17:06

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Kozak, ale nie można przesadzić, bo jeden pan (wiadomo który) przasadził i odszedł napewno nie tak jak chciał

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
"Bo nie lubie jak np gram w gale a ktos mi sie z bara wpycha."

hahaha...
serekkox .. chyba piłka to nie szachy ... ;/ jeszcze napisz ze nie lubisz jak grasz w gałe i ktos ci pilke zabiera

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
wyobraz sobie koszykowke w ktorej wchodzac pod kosz nikt Cie nie blokuje, nie wpychasz sie na chama, wchodzisz jak w maslo.

nuda

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nooo


albo piłka bez brutalności , bez walki bark w bark , bez ostrych wśligów i twardej gry w obronie uważam że jak najbardziej jest to potrzebne

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia a wyskok

Następny temat

Dosłownie od A do Z

WHEY premium