SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Breivik przed atakiem zażywał nielegalne substancje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
zaden z niego terrorysta poprostu posprzatal smieci i tyle wiekszosc z zabitych osob to czeronwe marionetki

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiekszosc z nich to byly zycia mlodych ludzi, nie wazne kim byli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
o tym jak Zwiazek Radziecki mordowal naszych rodakow podczas wojny i po przez nastepne pol wieku to nikt nie pamieta.

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamietam, wiecej niz Ci sie wydaje . Poprostu nie popieram takich aktow przemocy, jak bys byl na miejscu to bys zmienil zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44728
.

Zmieniony przez - slaws1170 w dniu 2012-06-01 16:50:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
HutnikNH-nie lubie obrażać na forum ludzi ale ty chłopie jesteś głupim prostakiem,żal ludzi którzy muszą z tobą przebywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
bo sie wypowiedzial?Ty masz takie zdanie a On inne i co sie spinasz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
to nie chodzi o jego przekonania ale wypowiedz że to byli śmiecie to jest różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
dzieki procek ze sie za mnie stawiles moze jestem prostakiem wg ciebie takie jest moje zdanie i zdania nie zmienie jestem skrajnym nacjonalista i przyzwyczailem sie ze ludzie odbieraja tak moje wypowiedzi bo na studiach tez za takie wypowiedzi jestem inaczej spostrzegany przez wykladowcow/ i 98% studentow bo sa tacy co mysla podobnie. Prostakiem nie jestem bo mam ogromna wiedze na temat historii XX wieku , w moim profilu znajdziesz moja strone internetowa gdzie pisze swoje prace , zapraszam do przeczytania , z czasem bedzie ich coraz wiecej. Oceniam fakty przez pryzmat historii ktora od malego uksztaltowala moja osobowosc w duchu nacjonalizmu i wielkiej milosci do ziemi polskiej, wiec punkt widzenia jest inny i nazywam rzeczy po imieniu . Dla mnie pedal to pedal a nie homoseksualista. Ja jestem Polakiem a nie Europejczykiem itd itd. Peace

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
miej swoje przekonania każdy ma do tego prawo ja nie wnikam ale jesli giną ludzie a ktoś z boku uważa że nic się nie stało bo to tylko śmieci to chyba coś nie halo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteronum prolongatum jelfa 100mg + Winstrol Depot dezma 50 mg

Następny temat

Test. prop

forma lato