SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brata dietka do poprawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Witam mój brat cioteczny mi dzisiaj pokazal swoja dietke ,niema wniej uwzglednionego obiadu bo dotej pory wcinał co mu matula ugotowała,powiedziałz e jak mu napisze jakas konkretna propozycje to bedzie jadl conapisze,awiec tak wyliczył sobie ze ma zapotrzebowanie kaloryczne 2516kcal i oto jego dietka:
Sniadanie:
-Płatki owsiane 70g i 50g rodzynek
-2 jajka całe na miekko czy jak on tam to robi
2 Sniadanie:
-Batonik mars:D
3 Obiad:-i tu sie kłania jakaś wasza porada bo niemam pojecia co mu zaaplikowac:D:D
4 Posiłek po trzeningowy :
-glukoza zaraz po treningu
-30 minut puźniej koktail weglowodanowo białkowy (B-40g W-40g T-15g)
-ryż 100g z takimi jabułkami smazonymi niewiem jak on nato mówi.
5 Posiłek koło 22:00
-40g sera białego
-oliwa 10g
-mleko chude(ale niewiem czymu nieodradzić mleka bo mi mleko niewchodzi jakby to ujac ja nietoleruje lakrtozy niewiem jak on)

co otym sadzicice bedzie to mu jakoś grało czy calkowicie musi pisac odnowa
, ja sam dlasiebie ułozyłem totalną zwaloną diete awiec sie was pytam o jakies wskazówki niechce zeby chlopak jeskies błedy popełniał,dodam ze chłopak trenuje 4 razy w tygodniu na siłce i dotego w sobote jeździ na rowerze itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Płatki owsiane 70g i 50g rodzynek 100G PLATKOW, A Z TYMI RODZYNKAMI NIECH NIE PRZESADZA
-2 jajka całe na miekko czy jak on tam to robi NIEWIEM CO ON ROBI Z TYMI JAJAMI, ALE NIECH BEDA, NAWET SUROWE
2 Sniadanie:
-Batonik mars:D KPINA, NAJPROSCIEJ, KANAPKI Z CYCAMI KURY PLUS OWOC
3 Obiad:-i tu sie kłania jakaś wasza porada bo niemam pojecia co mu zaaplikowac:D NIECH DA RYZ BRAZOWY Z PIERSIA KURCZAKA, DO TEGO BROKULY, LUB WARZYWA DO KTORYCH MA SZYBKI DOSTEP OLIWA Z OLIWEK
4 Posiłek po trzeningowy :
-glukoza zaraz po treningu
-30 minut puźniej koktail weglowodanowo białkowy (B-40g W-40g T-15g)
-ryż 100g z takimi jabułkami smazonymi niewiem jak on nato mówi.
W DUPIE Z TYM KOKTAJLEM.GLUKOZA MOZE BYC PO TRENINGU. RYZ Z TWAROGIEM MOZE BYC I LYZKA DZEMU, MIODU DLA SMAKU, TYLKO NIE POL SLOIKA, JAK MA KASE I MATKA MU ZROBI CYCE KURY TO LEPIEJ PLUS OLIWA, LUB RYBA, MOZLIWOSCI OD CHOLERY
5 Posiłek koło 22:00
-40g sera białego
-oliwa 10g
-mleko chude(ale niewiem czymu nieodradzić mleka bo mi mleko niewchodzi jakby to ujac ja nietoleruje lakrtozy niewiem jak on)
MLEKO WYWAL, TWAROG CHUDY, LUB TUNCZYK Z OLIWA NAWET 15 G.
pOPRAW TO WSZYSTKO I JESZCZE RAZ NASMARUJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
serwient dzieki sogacz juz poszedł,a czemu ten koktail po treningu nieleży??ja też pije takie cuś po treningu:D .Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaja

Następny temat

dieta na mase

WHEY premium