SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak produktow z Jelfy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Jelfa miała w planach wstrzymanie produkcji z powodów czyszczenia urządzeń produkcyjnych! Mam te informacje od pracownika :) a to prawda że ceny wzrosną , praktycznie już wzrosły :) a swoją drogą to takie wałki tam podobno są że głowa boli haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
mrp1 jak mozesz to napisz cos wiecej na ten temat..z gory dzieki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 504
Cięzko to widze.;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
kur.. czasem sie nie da..

Ja pier.. mowie pisze omnadren, test czy meta sa normalnie dostepne !!

Wiem bo pracuje przy tym !!!! gdyby nie bylo to wykreslono by te lekarstwa z naszej bazy dancyh !! czy do niektorych to nie dociera ??

idzcie do jakiegokolwiek lekarza internisty xczy innego to wam powie nie wolno odstawic ot tak od reki hormonow !!!!!! Wy moze i tak ale zaden lekarz nie wezmie odpowiedzialnosci za odstawienie leku pacjentowi !! tp tak ciezko zrozumiec ???

sprawa jest prosta - ktos kto zajmowal sie dystrybucja w/w srodkow wpadl ciagnac za soba innych dilow !! nie ma skad wyciagnac towaru nie ma towaru

PROSTE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
a mam takie pytanie zeby nie zasmiecac:

czy meta jelfy jest produkowana ( tzn byla ) w okraglych pudelkach czy tylko w listkach?


Ps. Czesto przejezdzam kolo jelfy i jakos nic tam sie nie dzieje...zadnych samochodow jak zawsze, teraz to pustka

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie rozumiem pojęcia "okrągłe pudełka"... Była dawno temu w szklanych buteleczkach i obecnie w blistrach do znanych nam prostokątnych opakowań.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
chodzi mi o takie pudelka:

https://www.sfd.pl/METHANDIENONE_-_Scanbech_/_Rosja_-_1tab_/_5mg-t318691.html 

czy meta jelfy byla w takich produkowana?


Zmieniony przez - ciacho394 w dniu 2007-10-31 19:57:57

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak żyję nie pamiętam. Były szklane buteleczki - jak kojarzysz Encorton np to będziesz wiedział a czym piszę. No i 2 wersje blister / kartonik.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11914
Luk122 - To czym wytlumaczysz to ze moj kolega w mojej okolicy byl w okolo 10 aptekach z recepta na prolo i jakos nie ma w zadnej ?

Zmieniony przez - Dlugirulez w dniu 2007-10-31 22:28:46

Hutnik Warszawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
a skad ja to mam wiedziec ? myslisz ze jakby powiedzial ze od tego zalezy jego zycie to by mu nie sciagneli ?

jak Ci nie zalezy znaczyze nie jestes chory - proste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dżordan wu-el-ka-pe dziś swie-tu-je %-)

Następny temat

nowicjusz + oxandrolon = porada

WHEY premium