SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak produktow z Jelfy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
albo dobry wał żeby wprowadzić zament dla tych którzy leczą się inaczej. Wątpie żeby wycofali tak ważny lek nei dając zamiennika i skazując ludzi na szybszą śmierć ew. gorsze leczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Leki krajowych producentów, które znikną z rynku zostaną zastąpione przez zagraniczne odpowiedniki - droższe.

Wątpić sobie możesz Nikt pacjentów ani "klientów" o zdanie pytał nie będzie. Będzie/jest wytyczna z góry bądź umowa pomiędzy koncernami (lub oba ta aspekty) i po temacie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
jak na razie to wstrzymali produkcje a jak bedzie dalej to sie okaze... troche dziwne ale wszystko jest mozliwe...coraz gorzej u nas z towarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wiem wiem że nikogo się pytać nie będzie. Bardziej martwie się o pacjentów bo chłopaki dadzą sobie rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13833
Kupidyn nie pisz farmazonów.
Jak będzie jakieś oficjalne info to na pewno się o tym dowiemy.

BTW. Nie widzę powodów tej paniki, towar można gdzieniegdzie dostać, koniec produkcji Metanabolu czy Testosteronu to też jak na razie same ploty. Osobiście wątpię aby coś takiego miało się zdarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
pisze przeciez ze na rmfie slyszalem... nawet jakas kobieta sie wypowiadala...mowila ze leczy sie metanabolem na zanik miesni i ma tylko jedno opakowanie i nie wie co teraz zrobi itd tak ze mysle ze to nie bojda tylko na prawde jefa wstrzymala produkcje.. a jak bedzie dalej to sie okaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
a jak ja bym powiedział że wymyślono kreatyne działającą lepiej niż test to była by to prawda?
A o panią się nie martw w aptece zapas napewno jakiś będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
ja tam jestem za tym zeby to byla nie prawda tylko pisze to co slyszalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
bkr dyskusja na poziomie - emocje już dawno opadły

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
to kobita malo zorientowana widać, ale w sumie no skąd ma wiedzieć, że na rynku mety jest od pierona i do tego tańszej

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dżordan wu-el-ka-pe dziś swie-tu-je %-)

Następny temat

nowicjusz + oxandrolon = porada

WHEY premium