SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak produktow z Jelfy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ech nie wprowadzac zametu - jutro dam info co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
A co Ty w Jelfie na stołku siedzisz + masz powiązania z Ministerstwem Zdrowia & lobbującymi koncernami farmaceutycznymi?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
spokojnie wszystko sie musi wyjasnic nie zniknie z rynku jedyny tego typu lek w Polsce moze Polfa albo cos innego przejmie rynek


a swoja droga:
nawet jakas kobieta sie wypowiadala...mowila ze leczy sie metanabolem na zanik miesni i ma tylko jedno opakowanie i nie wie co teraz zrobi
trza ja uswiadomic co by jakiegos scana albo alchemie resztke albo axio wziela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Krzykacz odbierz pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
trza ja uswiadomic co by jakiegos scana albo alchemie resztke albo axio wziela pewnie...od razu cykl jej rozpiszmy

Zmieniony przez - kupidyn40 w dniu 2007-11-23 11:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13833
Krzykacz, chodzi mi o to że wiele osób wypisuje różne cuda zupełnie nie wiem po co. Skoro zajmujesz się obsługą forum to pewnie często przeglądasz różne tematy i wiesz o czy mówię.

Kupidyn, widzę że Twoje info się pokrywa z tym co słyszeli inni na forum, więc zwracam honor i zobaczymy co z tego wyniknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
niedobrze sie dzieje panowie jeszcze troche i bedzie jak w stanach





oby nie !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
bkr glupot bym nie pisal wolalbym zeby to byla nie prawda a jak jest to niedlugo na pewno sie wyjasni...
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
panowie a slyszal ktos z was moze o jakims testosteronie z alchemii??sorki za off topic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dżordan wu-el-ka-pe dziś swie-tu-je %-)

Następny temat

nowicjusz + oxandrolon = porada

WHEY premium