SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak masy, siła

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
wy naprawde macie problemy z czytaniem czy jestescie tacy głupi? Zapytał sie czy siła zalezy od masy a nie ze ma niesamowite osiagi no kur.... w takim razie wy jestescie patałachy bo ja potrafie w kazdej chwili przebiec maraton bez rozgrzewki a wy dostaniecie zawału po 2 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ale zescie zhejtowali chlopaka

jak na taka wage to wynik jest bardzo dobry- wyciska tyle co wazy. Przypomnijcie sobie swoje poczatki

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
poczatki hmmm... targalem 28 na klate kozak


co do tematu to chodzi o to ze w danym ruchu zaangazowanych jest duzo włókien mięsniowych, wtedy nawet przy malej masie, sila jest ogromna popatrz sobie na trójboistow, dwuboistow szczegolnie z tych mniejszych kategorii wagowych

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
po 7 latach na forum to juz chyba powinienes wiedziec że siła zależy w najwiekszym stopniu od układu nerwowego a nie opowiadac baje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
to bylo do mnie ? wiec pomysl co napisales, uklad nerwowy nie podnosi nic, podnosza miesnie, uklad nerwowy je tylko angażuje... a chodzi o zaangazowanie jak najwiekszej liczby włókien w jak najkrótszym czasie...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Do Fluor158------ Widzie na twoim profilu że sam nie wyciskasz więcej, a zdaje mi się że ćwiczysz trochę dłużej niż półtora tygodnia ;) (2 lata) i nie napisałem że mam niesamowite osiągi tylko że podnoszę więcej od rówieśników masywniejszych ode mnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Pytanie wzięło się z tąd że każdy twierdzi że śmiesznie wyglądam z moją masą przy nawet takim ciężarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
zajmij sie TS tam wlasnie o to chodzi, ze niepozorni ludzie podnosza ogromne ciezarki

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
nie wiem skad sie urwałes...wpierw włókna teraz TS...ta w TS sa mali ludzie gdzie? w Turkmenistanie? jak juz to w dwuboju, ale co ma wspolnego dwubój z trójbojem siłowym....tego nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
kamils31
mc 60? tyle to przecież każdy niecwiczący na luzie wypyerdoli

I na drugi dzień z łóżka nie wstanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia na statku

Następny temat

Cwiczenia w wieku 14 lat.

WHEY premium