SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak ciał ketonowych na diecie CKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Daj na początek więcej fatu

ładowanie początkowe za 2 tygodnie, potem w zależności jak idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
I policz wszystkie ww bo powyżej 40 bliżej 50 to może być różnie z ciałami ket. Ładowania dodatkowo opóźniają wejście w ketoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ładowania nie są konieczne. Szczególnie jeżeli nie jest to typowe CKD. Rozumiem, że jest i trening masz odpowiednio dobrane? Wiesz również na czym powinny polegać?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
domer
Ładowania nie są konieczne. Szczególnie jeżeli nie jest to typowe CKD. Rozumiem, że jest i trening masz odpowiednio dobrane? Wiesz również na czym powinny polegać?


No właśnie teraz zamierzam wejść na te typowe CKD :). Oczywiście że jest trening głównie wielostawowy z małą ilością powtórzeń 3x w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Czyli nie jest to trening z założeń systemu CKD.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
No to ja już nie wiem pogubiłem się. Myślałem że na tak ostrej redukcji należy dawać mięśniom jak największe bodźce siłowe i uzupełniać ćwiczeniami izolacyjnymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Możesz tak robić. Jednak typowe założenia CKD to treningi na maksymalne wyczerpanie glikogenu z mięśni. M.in. dlatego robi się ładowania np co 2tyg.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Aa no to po treningu siłowym zaraz robię obwody ciężarowe aż do całkowitego upadku z sił :), trwa to około 10 minut. Pójdę za waszą radą, dziś mam małe ładowanie a od jutra zastosuję się do w/w proporcji i ładowanie zrobię dopiero za 2 tyg. U mnie z tym nie ma najmniejszego problemu, po prostu myślałem że powinno się częściej żeby nie paść na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Chciałem was jeszcze prosić o radę jak zachować się przy powrocie na masę? Po Ketozie jadę na tydzień na wakacje, będę jadł zdrowo, treningów nie bedzie więc zastanawiam się jak to wszystko fajnie dograć. Myślałem o 100g węgli na wakacjach i po powrocie na treningi ewentualne zwiększanie. Co sądzicie o masowaniu na diecie low carb powiedzmy 100g węgli a większej ilości tłuszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
On 100 ww jak proporcje eda dobre czyli ok 1.5g b i 3-4t to bardzo ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena,oraz ewentualna korekta

Następny temat

Pierwsza dieta do oceny

WHEY premium