SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boxer potrzebuje szybkiej masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185

1. WIEK: 24
2. WAGA: 80
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
Nie mierzyłem się nigdy.
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Raczej box
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 5,5g
-tłuszcz: 1,2g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: Bokserski
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: 14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: gut
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok. 2000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
b/d

Witam, jest taka sprawa, że mam dwa miesiące do walki jeśli się uda, ponieważ muszę przytyć ok 7-8 kg. Jeśli się zdecyduje (A jest to prestiżowa walka dla mnie) to zamierzam wejść na 1 cykl, każda sekunda jest cenna . Towar dostępny od ręki, do tego dopięta micha ale nie dam rady bez wspomagacza tyle przytyć. Nie wiem czy startować od 30 mg i ciągnąć przez 6 tyg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Czyli rozumiem, że planujesz metkę?

Nie wiem, czy to dobry pomysł, bo pompa mięśniowa może mocno zakłócić Twoje przygotowania. Ja bym Ci jednak proponował wejść na propa, pompa też może wystąpić, ale z mojego osobistego doświadczenia, nie będzie ona taka dokuczliwa.

Akurat te 8 tyg byłoby dobrze:

1-8 prop 100 mg e2d

Nie wiem, czy zrealizujesz plany "kilogramowe", nie wiem też, czy to rozsądne takie gwałtowne przybieranie na wadze boksie. Ja startowałem w KK i siła i moc była w moim przypadku ważniejsza niż np szybkość.

Może jednak wyjdź w niższej kategorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
dokladnie jak Skint,nie lepiej byc jednym z ciezszych w nizszej kat niz podbijac kg zeby wyjsc w wyzszej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12339
przez te 2 miesiące może i nabierzesz 7-8 kg, ale tłuszczu i wody i ten balast nie pomoże ci w walce, a będzie przeszkadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
zepter1986
przez te 2 miesiące może i nabierzesz 7-8 kg, ale tłuszczu i wody i ten balast nie pomoże ci w walce, a będzie przeszkadzać.

Sory, że pytam, może aż tak się nie znam, ale dlaczego uważasz, że wody i tłuszczu, ja rozumiem, że obydwa te czynniki na pewno w jakimś stopniu wejdą w mój organizm ale to jak wyrok śmierci :D. Bo przecież chyba metka jest też od czystej masy :D.

Skint i kamilpl, dzięki za odpowiedzi, nie obraźcie się natomiast, myślałem również nad tą propozycją, ale paru przyjaciół, również bokserów, którzy też kiedyś stosowali ten rodzaj dopingu do zwiększenia masy i również mieli dylemat pomiędzy obydwoma środkami, i jednak zdecydowali się na mietka i bardzo go chwalili, chociaż możliwe, że prop byłby lepszy, ale mimo wszystko wolałbym zostać przy nim nawet dlatego, że mam łatwiejszy dostęp. Pozdrawiam.



Zmieniony przez - Boxerrrr w dniu 2014-10-29 11:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12339
po prostu w 2 miesiące nie ma biologicznej możliwości zbudowania 8 kg mięśni. jest to za krotki okres czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Mięsień potrzebuje czasu żeby rosnąć. W rok się robi 4-5 kg czystego mięsa. Policz sobie, ile zbudujesz w 2 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Powiedzmy tak, że może nie mięśni ale po prostu masy, nie zależy mi na byciu na razie bardziej silniejszym. Zakładając to co mówicie, w teorii to po co stosuję się sam metanabol? Nie ma to sensu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12339
ma w długim okresie czasu, kiedy masz czas budować masę a potem zredukować tłuszcz, który zdążył wpaść na masie. do zrobienia "po prostu masy" nie potrzebujesz mety, wystarczy duuużo jeść przez te 2 miechy i dodatkowo opić się wody przed ważeniem, ale na pewno odbije się to negatywnie na formie.

Zmieniony przez - zepter1986 w dniu 2014-10-29 13:15:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Pewnie znacie się lepiej ode mnie, kiedyś gdy byłem głupi w wieku 17/18 lat zrobiłem sobie cykl na mecie tylko 30 dniowy. Oczywiście, dieta była sporo kuraka i ryżu itd tłuszcze warzywa, osłonki, i powiem szczerze ,że w miesiąc przyszło 5 kg, już po spadkach itd, zostało 5 kg. Tłuszczu nie zauważyłem jako tako, prawie żadnych skutków ubocznych, oprócz oczywiście wody w klacie :D. Z tego co piszecie metka na krótki okres nie jest zbyt dobrym środkiem, a mimo to dalej mnie kusi, żeby nabrać szybko na wadze, czy to tak naprawdę jest, że może ale nie musi być jeszcze gorzej? Smalec się osadzi itd? Bo to już trochę by mnie zaniepokoiło po cyklu,walce itd. Wiem, że napiszecie , żeby wziąć się za michę, która i tak muszę trzymać żeby utrzymać kategorię wagową. Wydaję mi się, że po tym cyklu wszystko będzie ok, ale to jest może myślenie jak w wieku 18 lat, gdy pierwszy raz wszedłem na mietka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3051
Też bardziej bym bardziej polecał propa te 8 tygodnii tak jak ktoś tam wczesniej rozspial Ci.

Zmieniony przez - KubaZiomas6 w dniu 2014-10-29 14:48:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca EC 2 lata po terminie

Następny temat

Rozplanowanie cyklu, zabieg

WHEY premium