SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bombka i estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
Siemka
1. WIEK:31
2. WAGA:115 chociaż mogę się mylić dawno nie wazylem
3. WZROST:190
4. WYMIARY:
-biceps:47 plus minus ogólnie nie mierze się teraz
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:od lat pamiętam hehe
6. DIETA:
-białko:2,5
-węglowodany:5
-tłuszcz:1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie zlicze. Bardzo długo jestem on mostkuje tylko między większymi bombami. Jak skończę koksowac to i tak htz chyba zostanie hehe
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: zaczynam myśleć o masie juz
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cały czas on. Teraz lece 125mg susty e2d. Od poniedziałku susta 250 e2d deka 600 week po dece będzie tren napewno ale jeszcze niewiem co mi przyjdzie do glowy.
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudniecia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: dawno nie robiłem maxow.
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE: mam pytanie odnośnie estro lecę teraz 125 susty e2d i do każdego szota pół tab exe i mam estro na poziomie 26,40 przy zakresie referencyjnym 11,3-43,2. Prolaktyna staram się trzymać bliżej dolnej granicy. Chodzi o to czy jak wejdę na większe dawki testa i dece to czy darować sobie exe, czy trzymać ja w widełkach lub lekko ponad np 60-70 bo jakiś stosunek estro do teścia musi być zachowany i czy jak będzie w widelkach to nie będzie on za mały w stosunku do tescia. Niby nigdy na bombie nie miałem z tym problemu faja stała nawet przy dużym estro przy takich dawkach testa ale ostatnio na mostku miałem lekko podwyższone i już mi przeszkadzalo. Pewnie i tak będę robić badania w trakcie cyklu jak coś będzie nie tak ale chce już mieć jakiś pogląd na to

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
Co do actiza pytaj w innym temacie ja się nie wypowiem. Zaloz swoj temat z ankieta. Bo to zalezy co bijeszitp. Ja biorę zawsze 2 dni po jednym tabsie później pół tab e2d.(tab 25mg) I po dwóch tygodniach badania i ewentualnie zwiększenie zmniejsze dawki przy testo 750 week mam lekko ponad górną granicę estro A innemu przy tej dawce może wystarczyć mniejsza dawka exe.


Zmieniony przez - xxBanasxx w dniu 2022-07-23 20:43:29

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Z reguły jest dobrze trzymać estro w górnych granicach normy,
Ale patrząc na różne osoby nie ma zależności, ja lepiej sie czuje jak jest po środku.
większośc jednak stara się trzymać w górnych grnaicach lub ciut powyżej :)

Ja bym exe nie odrzucał, jeżeli teraz ładnie trzyma w widełkach to tak bym brał i tyle :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
Tak też zrobię zakupie zapas exe i cały cykl będę brać. Ewentualnie korekty będą wprowadzane po badaniach jak coś się będzie dziać ale jeszcze mam jedno pytanie bo nigdy nie brałem provironu w trakcie cyklu jest sens brania go w trakcie cyklu czy raczej po odbloku bo szamalem go dawno temu właśnie do odbloku?

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Jezeli lecisz na tescie solo, to nie ma tutaj potrzeby dokladania provironu, aczkolwiek nic tez nie stoi na przeszkodzie by sobie wrzucic. Pytanie co jest celem dodania provi?
Bardziej przydaje sie on przy nandrolonach, gdzie proviron nieco wpsomaga samopoczucie na cyklu, lepsze libido i zdejmuje z nas tego przyslowiowego mula. Provi tez dobrze sprawdza sie podczas redukcji, gdzie przy skrajnie niskich kaloriach czujemy sie jak gowno. no i oczywiscie przy odbloku tez bedzie pomocny. Wiec kwestia w jakim celu chcesz go dorzucic
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
Będę leciał deke i teścia dosc długo i po dece będę chciał jeszcze zarzucic tren i nie tyle co do samego cyklu chce dorzucić provi tylko właśnie jak się już będę czuć jak g****. Bo chwilę słabości na bombie na pewno będą pozniej heheh i pytanie jak długo mogę to brać czy do poprawy nastroju że tak powiem wystarczy czy dłużej? Bo w cyklu nigdy tego nie brałem. A drugie pytanie czy na czas brania provi odstawić exe?

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Czemu miakbys odstawić exe na czas provi?provi to nie ia
Povi można brac dlugo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
Wiem że nie jest ia ale wolałem dopytać A długo to ile

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
xxBanasxx
Będę leciał deke i teścia dosc długo i po dece będę chciał jeszcze zarzucic tren i nie tyle co do samego cyklu chce dorzucić provi tylko właśnie jak się już będę czuć jak g****. Bo chwilę słabości na bombie na pewno będą pozniej heheh i pytanie jak długo mogę to brać czy do poprawy nastroju że tak powiem wystarczy czy dłużej? Bo w cyklu nigdy tego nie brałem. A drugie pytanie czy na czas brania provi odstawić exe?


Przy nandro bardzo dobrze spisuje się metanabol w tych celach. Niskie dawki systematycznie, lepsze samopoczucie psych, mniejszy bałagan itp przy typowych dla nandro dla wrażliwców.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
Metka mi została to chyba ja wcisne gdzieś juz blizej brania trenu i zobaczymy. A provi będę miał pod ręką w razie co. bo spróbował bym nawet z czystej ciekawości. A jak dlugo moge brac proviron dawka 50-75mg? I lepiej wziąść rano w jednej dawce czy podzielić na dwa?


Zmieniony przez - xxBanasxx w dniu 2022-07-21 10:49:30

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Standardowa dawka to 50mg i od takiej zaczynaj jeśli już. Provi można dzielić do 3x doba (mniejsze dawki 2x).
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 65
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 miesięcy test enan - MOSTEK, CZY LECIEĆ DALEJ

Następny temat

Mostek po redukcji

WHEY premium