SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek po redukcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1028
1. WIEK: 27
2. WAGA: 88
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 115
-udo: 68
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko: 2,5g
-węglowodany: Pula kalorii minus te z białka i tłuszczy.
-tłuszcz: 0,8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: test deca master
8. TRENING: push pull legs
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: 12-13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobre
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: w normie.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: -
-przysiad: 160

Cześć, kończę za tydzień redukcje. Na cyklu jestem od marca 2021 roku (masa, minicut, masa, redukcja). Przez cały cykl leci testo (max do 550mg week) + deca, master (zależy od etapu, ale ogólnie małe ilości). Aktualnie z 97kg udało mi się zejść do 88kg. Niestety przez cały ten okres nie mogę trafić z symexem, żeby trzymać estro lekko ponad norma.

Aktualnie od 11 tyg leci cypio 250 e3d oraz master 200 e3d do tego symex 1/2 co 7 dni i 1/4 cab co 10 dni.

Aktualnie wyniki badań w załączniku:
wątrobę okey (dużo treningów i białka)
morfologia - czerwone i hematokryt zawsze taki po master + testo
estro - 112

5 dni temu dzień po strzale zarzuciłem symex i dziś taki wynik.

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje i wchodzę na mostek na pewno do końca września.

Jakieś propozycje co do dawkowania symexu?
Cypio 150mg e7d na mostku? co myślicie?
Jakie badania zrobić na początku września, żeby zbadać wszystko? lipidy, morfo, prola, estro, co dalej?
Czy wieloletnie wysokie estro wpływa na organizm i w przyszłości mogą być problemy?
Nie mam zamiaru rezygnować z SAA, bo ciężko trenuje nie tylko siłowni i dobrze się czuje.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
150mg/week tsta może być. Dawke exe możesz zostawić i zbadać po powrocie, i tak jest niska stosunkowo a wynik e2 wysoki więc prawdopodobnie ładnie zjedzie w dół. Tak, przyjmowanie leków i saa ma swoje konsekwencje bliższe lub dalsze ale końcem-końców z czasem wyjdą problemy. Badania profilaktyczne jak najbardziej po przejściu na most czy organizm dobrze sie ma jak się ma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1028
Okey, dzięki. A jeśli dawkuje HCG e5d 500 iu przez cały cykl, zostawić tak samo na mostku do tego cypio 150mg e7d?

A co do badań to na koniec mostku zrobiłbyś TSH,FH i cały panel testosteronu? No i oczywiście morfo, wątroba, lipidy, krew itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Po okresie redu tym bardziej panel tarczyca lipidogram hormony morfo wątroba itd. Hcg wg własnych potrzeb możesz zostawić obadać czy będzie ok, możesz zmniejszyć. Nikt gotowego schematu nie podsunie chyba że pod siebie, ale Ty to Ty a ktoś inny to ktoś inny

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bombka i estro

Następny temat

HTZ podskórnie

WHEY premium