SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bombka 3 lata i badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2003
WIEK:48 +
2. WAGA:78
3. WZROST:170
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:112
-udo: 57
-talia:84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 15lat
6. DIETA:
-białko:2.0g
-węglowodany:4g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl kilka lat temu enen+ deka 16 tygodni, potem kilka razy teść solo 3-4 miesiące , trwający obecnie 3 lata teść solo, 250mgx tygodniowo
8. TRENING: 4xtyg siłownia
9. CEL CYKLU: masa , redukcja tłuszczu-pas
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:trwa
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: skłonnośc do łysenia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Koledzy jestem na małej bombce ponad 3 lata 250 mg teścia cypio 1xtyg, do tego hcg średnio co 6 tyg 5000j, do niedawan 2x tyg aromasin 1/4 tab.
Białko w diecie średnio ponad 150 gram na dobę, dodatkowo Jointerapy na stawy, i ostatnio troche zaniedbałem odpowiednią ilość wody, coś niewiele ponad 2 litry na dobę. W plikach wyniki badań do ewentualnej weryfikacji i poprawy. Wiem że hematokryty za wysokie i czy to za sprawą zbyt małej ilości wody?. dodatkowo mam za wysoki mocznik , co tez mnie trochę zastanawia. Plan mam taki żeby zmiejszyć ilość białka i zwiększyć ilość wody( 2x ) Nie bardzo chciałbym się odblokowywać ale zdrowie ważniejsze poradzicie coś?











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Białka nie masz dużo, zwiększ spożycie wody i dalbym cabaser /dostinex na obniżenie prolki. Jak się czujesz na tym poziomie estro?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94790 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
Jw z białka nie schodzi, wrxuc do suplementacji fitolizyne
Pij więcej wody
Można by też pomyśleć o jakimś upuście i wlewach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2003
Jakies 2 lata mialem estadiol w granicach normy, ok 30-40, teraz stawy, bolą, lokcie , plecy i takie tam i odstawilem juz 3 tyg aromasin i jak widac esro 72. Martwi mnie ten mocznik , czy to nie za sprawą duzej ilosci bialka nerki dostaly ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Zrob caly profil nerkowy bedzie cos wiecej wiadomo

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2003
Skierowanie na badania jest, po świętach zrobie. Tylko czy fitolizyna nie zaburzy wskazan badań?


Zmieniony przez - leon01 w dniu 2023-12-20 20:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
To zacznij ja stosowac po badaniach

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2003
Koledzy badania zrobione, tylko eGFr do podniesienia, czy to może za sprawa środków przeciwbólowych? Jakieś rady?
Czy tylko fitolizyna przez dłuzszy okres czasu wystarczy?







Zmieniony przez - leon01 w dniu 2023-12-27 14:46:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysoki poziom testosteronu NPP

Następny temat

Mostek

WHEY premium