SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski testosteron 32 lata , Badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
Witam . Od jakiegos czasu mam problem z libido. chec na sex niby jest ale juz nie staje jak kiedys za mlodu :) z ciekawosci zrobilem wczoraj badania hormonalne:

Wyniki :

Postaram sie wkleic ale gdyby nie weszly wypisuje od razu

Bede pisal w kolejnosci ; wynik norma min norma max


E2 38,7 - min nie napisane, max 39,8

FSH 3,2 , min 1,4 max 18,1

LH 3,2 , min 1,5 , max 9,3

Progesteron 0,70 , min 0,28 , max 1,22

Prolaktyna 3,6 , min 2,1 , max 17,7

Testosteron 2,12 , min 2,41 , max 8,27

Nie wiem co jeszcze napisac. Proszę o pomoc Panowie :) chce zasiegnac Waszej rady a ja zasiadam i szukam na necie dobrego endo do ktorego dostałem dzis skierowanie od rodzinnego. pozdro

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
PROSZE O USUNIECIE TEMATU . DZIEKUJE






Zmieniony przez - mmmxxx1 w dniu 2018-03-27 11:50:38

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Po pierwsze to dalej jesteś młody. Po drugo do endo na NFZ może dostaniesz się za 12miesięcy, chyba że masz pilne podcyfrowane pieczątką to może za 6. Po trzecio od jakiego czasu masz takie problemy? Brałeś coś kiedyś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
Juz dzwonilem do kilku placówek NFZ i najblizszy termin znalazlem na marzec wiec bede szukał cos prywatnie. (może kogoś polecicie , okolice Dabrowy Górniczej, Sosnowiec, Katowice)

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
kurcze niechcacy enter polecial... wiec pisze dalej ... ciezko powiedziec kiedy sie zaczelo ale jakos ok 2 lata temu, na poczatku myslalem ze stres, zmęczenie , duzo pracy , siłka itp dopiero teraz z ciekawosci zrobilem badania. ok 12 lat temu paczka metki i kilkadziesiat tabl oxy, pamietam ze odblokowywalem sie clomid+ tamox

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Test niziutko, pewnie tutaj tkwi problem. Może szybciej odwiedzić Ci się uda urologa lub androloga.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
idz do endo prwyatnie. Napisz pozniej w temacie co endo zalecil jestem ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
Lh i Fsh chyba tez powinno byc wyzej ? a estro nie za wysoko ? nigdy nie mialem problemow, zona spierdzielala przedemna po pokojach bo non stop mały na baczność a teraz musze ostro poslady spinac zeby stal jak nalezy, poranne wzwody to rzadkość

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie zauważyłem tego E2 prawie max, może wrażliwiec jesteś.

Endo i uro/andro wskazany. Być może jedno, być sprawy się łączą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mmmxxx1
Lh i Fsh chyba tez powinno byc wyzej ? a estro nie za wysoko ? nigdy nie mialem problemow, zona spierdzielala przedemna po pokojach bo non stop mały na baczność a teraz musze ostro poslady spinac zeby stal jak nalezy, poranne wzwody to rzadkość


Musialbys byc bardzo wrazliwy na estro by moglo to miec jakis wplyw. I tak od 2 lat sie ciagnie ten opisywany stan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
ale nawet zbicie estro nie wplynelo by na podniesienie poziomu testa czy sie myle? nie kombinowalbym na wlasna reke w tej chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
Aras - cos okolo 2 lat ale jak mowilem myslelem ze spadek libido wynika z kwestii wieku, zmeczenia, stresu itp przygody ze sterydami byla jednorazowa , raczej nic kosmicznego nie leciało no i kupe lat temu wiec nie wiem czy cos wtedy popieprzylem w hormonach (badan nie robilem)

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl, sucha masa co radzicie?

Następny temat

Wyniki 3 tyg. po sermach, za niskie FSH

WHEY premium