SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol po zastrzyku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
to ty juz grubo wbijasz ja narazie 2 cykl takze na spokojnie noga troche przestala bolec juz zaczynam chodzic ale kuleje duza czerwona plama na nodze mi sie zrobila,co to znaczy?ze wszystko sie rozchodzi po miesniach?po wbiciu w barki zadnego bolu ale jak mowie wbilem testolica:)pozdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaj kolego, ja tez bije tego propka rotexu i pierwsze dwa strzaly to masakra, nie moglem chodzic w h** bol w nocy ktory mnie wybudzal. znalazlem na to zaj**isty sposob, najpierw odparowalem troche alko z fiolki (wbijasz dwie igly nad powierzchnie cieszy iw rzucasz fiolke do wody ok. 80 stopni uwazaj zeby nie pekla fiolka ! i zostawiasz na pare minut , powtarzasz czynnosc 2-3 razy) a potem przed kazdym strzalem strzykawka z sokiem pod goraca wode na 3-5 minut bezposrednio przed strzalem i po strzale zaraz oklad z gorącej, prawie wrzącej wody na miejsce iniekcji. po 10 minutach takiego okladu dokladnie rozmasowac. od tego czasu prawie zero bolu a bylo mega h**owo na poczatku. btw w dupe boli w h** mniej niz w uda, dupa szybciej sie przyzwyczaja, wczorajszy strzal w udo troche pobolewa a w dupe juz wchodzi bezbolesnie takze zrob to co mowie i bedzie luz. daj znac czy pomoglo i wogole jak tam ten rotex bo u mnie 2 tydzien i sie kreci , wrzuce badania potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
witaj po w biciu w posladek bol jest lekki ale to juz nie ten sam bol co byl w udo przynajmiej moge normalnie chodzic tylko troche dupa pobolewa ale jutro juz kolejny strzal w 2 posladek jak narazie po wbiciu 5 strzalow masa jak najbardziej na duzy plus przybralem juz 3 kg zaczyna dzialac i sila tez na duzy plus wogole zmeczenia niema na silce caly czas pompa:)i tak jak gadasz sproboje bic tak jak ty moze akurat cos pomoze takze zycze powodzenia mi zostalo jeszcze 2 fiolki takze mysle ze sie przyzwyczaje na srugi raz juz bede bil tylko bezbolesne propy typu jak testolic...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
Hejka odswierze temat w poniedzalek bilem 2cm cypio w udo wszsytko jak powinno byc aspiracja pomalutku wtloczone wszystko elegancko wieczorem bol w tym miejscu jak cholera nogi nieda zginac ani miesnia qrwa muwie co jest wtorek tak samo no i dzisaj ponowiene co mi na ten temat powiecie dzisaj wale juz w dupsko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
nie wiem cyz nie poleci za odsierzanie starych tematow ale kup sobie naproxen tabs + masc
do tego to 1 shot tego towaru czy kolejny ktorys? może masz lipny sok, albo inj. po prostu poszla nie tak, w najgorszym przypadku infekcja. Masz gorączke?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
wczoraj mialem goraczke chyba nie mialem jak zmierzyc poniewaz bylem w pracy ale glowa twarz goraco czulem tak jak dzisaj to fakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
1shot tego sprzętu..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
Tak tak pierwszy wlasnie teraz walnelem ale w tyleczek zobaczymy co i jak temp mierzylem normalna 36,6 ale twarz czuje goraca moze przeziembienie bo w pracy zimno mi bylo wczoraj to dlatego no i naproxenem smarowalem zobaczymy co wyjdzie ale chodzic az nie moge guza zadnego niema sladu tak samo wiec mniejmy nadzeje ze nic strasznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Wiekszosc ug robione jest w niesterylnych warunkach. Chlopacy ratuja sie dodajac wiecej alkoholu benzylowego a niektorzy ludzie maja takie wlasnie reakcje... Jak warunki sa sterylne to 0.75% benzolu moze starczyc, ale jak robione jest byle jak to chlopaki sie zabezpieczaja i daja nawet po 2-3%...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
tez bilem w udo propa eurochemu bol jak s******** w barki pupke bylo ok moze tak juz jest, nog caly czas sie uzywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ripped-58 Dragon Nutrition

Następny temat

Podniesiona Temperatura ciała po iniekcji

WHEY premium