SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propionat FLOR MEDICO - ból po zastrzyku

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1812
wbijam Propoionat Flor Medico,

jestem na drugim strzale w dupę igłą 0,7x40mm i trochę po zastrzyku odczuwam ból półdupka w który był zastrzyk jakbym miał siniaka tam (i nie jest to dokładnie miejsce zastrzyku tylko tak jakby po środku półdupka

to normalne? wbijam 1ml co 2dni,

zdjęcie (niezbyt jakości)

http://odsiebie.com/pokaz/5998373---18bc.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Heh spróbuje, ten ból głowy to mysle ze cisnienie skacze moze tak mój organizm reaguje na flora. bo jak pisałem iran 250 mg szedł co 5 pozniej co 4 dni i nic sie niedziało.
Dylemat bedzie w srode, który poslad wybrac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
zdarza sie po propach underowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze szpica w kiche stolcowa zaliczyles od kogos i dla tego boli na srodku

Na powaznie to po ug tak jest. Czasem moze bolec. Jak nie ma gozow , goraczki itp to bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mniejsza igla , rozmasowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
gowniane proporcje BA i BB powoduja bol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Igla to tu nie ma nic do rzeczy. Luk a Ty przestan pisac bzdury poraz juz chyba nty. Poczytaj pierwsze i jak nabedziesz odpowiednia wedze to sie nia dziel dopiero .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
SHELID ma racje zauwazcie ze nie ma nigdzie apteczaka o stezeniu 100mg/ml dlaczego? gdyz in więcej chcemy upchac propa w ml oleju tym wiecej potrzebujemy benzylowego alkoholu który jest rozpuszczalnikiem estra teoretycznie dobrze dobrana ilosc nie powinna przy 100mg/ml propinatu nie powinna sprawiac kłopotów z bólem chyba ze ktos jest wrazliwy ale w niby under labs watpie aby wszystko było idealnie odwazane skutki są takie ze miesien po inj boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
chłopaki a po Omce?
kiedyś bilem i tak 1-2 dni po strzale zaczynał się ból, teraz znowu wszedłem, wczoraj miałem shota i te już czuje

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
żeczywiscie po omie i ja miałem takie nie ciekawe doznania ale tylko pierwsze 2-3 strzały potem luz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
4 dni temu w poslad poszła omka dzis w drugi flor. Oba poslady jak bym ome ładował, bół :/. Wogóle czuje sie taki osłabiony, gorączki raczej niemam upewnie sie dopiero w domu jak zmierze. Jak tu wbic kolejnego jak oba poslady obolałe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jesli chodzi o samopoczucie to na poczatku organizm tak moze reagowac.

Ja po wszystkich propach oprocz testovis odczuwam dyskomfort na 2, 3 dzień. Ciekawe jak ten prop z flor medico. Ja bilem dece w tym roku i bylem bardzo zadowolony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka, APX Labs, różowa..

Następny temat

E-STANE z CEL'a

WHEY premium